Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan ezen a forumon...

Van itt olyan ezen a forumon aki kokszol vagy kokszolt?

Figyelt kérdés

Lenne hozza egy kerdesem.


Mi vett ra arra teged, hogy kokszolj hobbi szinten, es hogy tudtad felretenni az esetleges felmerulo mellekhatasokat ha bekovetkezne? Nem felsz?


Csupan erdekel hogy ki mit gondol errol.


2016. máj. 22. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek többsége nem gondolkodik csak simán eredményt akar minél gyorsabban és ennyi. Kb 1% lehet az hobbi szinten aki naturálban kimaxolta magát és racionálisan átgondolva, úgy döntött neki megéri a cuccolás, hogy a következő szintre lépjen. A maradék meg szimplán vagy segghülye, vagy valamilyen szinten a megélhetéséhez kell ezért bevállalja. Én mondjuk naturál vagyok, az is maradok már, de szerintem az ide irogatók több, mint a fele cuccolt már életében.
2016. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4éve kezdtem koxolni akkor már 6 éve edzettem natuálban,mindig fontos volt számomra az edzés nem is fontos hanem inkább az életem a teremben éltem ha nem edzettem ettem vagy aludtam vagy terveztem a másnapi edzést:Dígy a dolog egyértelmű volt..először paráztam sokat olvastam utána mielőtt elkezdtem majdnem félévig csak infot gyujtottem kérdezősködtem.első kúrám enathát volt azt hittem nagyobb durranás lesz sokkkal többet gondoltam,azt hittem betolom és szétpattanok aztán rá kellett jönnöm nem így van.mellékhatásokat mindig leszartam nem is nagyon volt soha max hangulatingadozás és kis pattanásosodás.
2016. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
enenthát
2016. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és nehéz beszerezni?

és mennyit költesz rá?

2016. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mit nehéz beszerezni?enanthátot??marhára...
2016. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:
Honnan tudod, hogy itt mindenki hobbiszinten sportol?
2016. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!