Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zitazonium jó kúra után?

Zitazonium jó kúra után?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasgattam de szinte mindenhol mást írnak. Valaki kúra közben használja és van aki kúra után visszaállításra. Hogy van ez?

2016. máj. 19. 18:31
1 2
 11/20 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy tuti jó cucc. Side effect lehet mindig. Nem cukorkàkról van szó. mondjuk a cukor is szar. ;)
2016. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
persze, én is még csak tanulmányozom a testépités ezen részét... igazábol ja, közbe provi, utána hcg meg zita, ez az alap...
2016. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne hogy a Clostilbegyt is jó levezetésnek? Ez "ÁLLÍTÓLAG" 14 nap alatt "VISSZAÁLLÍTJA" a teszto termelésed. Szerintem több lesz az mint 14 de jó ez is? Nem?
2016. máj. 19. 19:02
 14/20 Cortez70 ***** válasza:
Az is jó.
2016. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hogy biztos ami biztos legyen majd nyomom a zitát és a closit is. Még egy utolsó kérdés. Provit jó úgy szedni hogy az utolsó 10 napon a kúrából? Lehet hülyeséget kérdeztem. Ha meg végig kéne szedni akkor az igen drága mulatság lenne. Esetleg van még egy másik "cucc" ami hasonló a provihoz? Az igazság hogy csakis a provit ismerem ami meggátolja az aromatizálódást hogy ösztrogénné alakuljon
2016. máj. 19. 19:09
 16/20 A kérdező kommentje:
Meg még annyi hogy a Clostilbegyt hogyan kell adagolni?
2016. máj. 19. 19:14
 17/20 anonim ***** válasza:
provit végig szokták napi 1-2
2016. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 clint ***** válasza:

A zita akkor javasolt kúra közben, ha a bimbó érzékeny, amúgy kúra után ajánlott.

A provi aromatázgátló kúra közben jó, kúra után is ajánlom, mível pl nálam a zita lenyomja a libidót a provi nagyjából segít ezen, plusz azt is amúgy a természetes hormon visszaállításra gyártják.

Hcg a heréidnek kell, hogy hellyel közel visszaálljanak, bár ugyanolyan sztem nem lesz. Closty is jó a spermaképződéshez, de ösztrogén ezért emellé is ajánlom a provit vagy a zitát!

2016. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
clint, mi a véleményed a hcg + clomid kombóról? pl egy átlagos test-e vagy szuszi kúra után?
2016. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 clint ***** válasza:

Herold én mindkettőt használom, de ha hajlamos vagy az ösztrogénre vagy provi vagy zita elférne mellé...

A clomid(clostyl) egy szintetikus ösztrogén...

2016. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!