Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki ismer ilyet hogy Claire?

Valaki ismer ilyet hogy Claire?

Figyelt kérdés

zyzz videóban mutogatta (nem vagyok zyzz függő) ezt a cuccot probaltam utana olvasni de nem olyan fényes z angolom. Valaki elmagyarázná mi ez?

És még kíváncsiságból egy kérdés: zyzz vajon milyen szteroidokaz használt? ( tudom hogy pontosan nem tudjatok de akkor csak arra lennek kivancsi milyen szteroidokat hasznalnak ilyen test eleresehez)



2016. ápr. 8. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a "Claire"-t nem ismerem, nem hallottam még róla. Kis utánaolvasással ezt találtam. Azt már senki nem tudja mennyire igaz, mert hát Zyzz tudná maximum csak megmondani, de mint tudjuk halott. "In short Aziz was taking multiple steroids, his favorite were: Clenbuterol, Cytomel (T3), Tren Ace, and Test Prop. The Clenbuterol and Cytomel (T3) were ran in cycles of weeks on and weeks off equivalent to the time on." A gyengébbek kedvéért amiket a leggyakrabban használt az a Clenbuterol, Cytomel (ez nem anabolikus szteroid, azthiszem, bár ha tévedek majd kijavítanak), Tren Ace, és a Propi (Test Prop).
2016. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HarciCsiga ***** válasza:
Lovaknak valo clenbuterol
2016. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!