Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményetek szerint, hogy...

Véleményetek szerint, hogy van ez? Videó!

Figyelt kérdés

Sziasztok, ebben a videóban látott fejlődést, elérhető akár 3-4 hónap alatt is? Otthoni edzéssel(Saját súlyos edzéssel, kivéve bicepsz,mell,hát ezek súllyal lennének edzve.) Normális étrenddel!


2.

Minek fogyott heti 2kg a srác? Ha nem fogyott volna, ennyit nagyobb izom tömeg lenne rajta?


3.

4 hónap alatt ment, le 73kg-ra minek kellet a videóban látható utolsó 2 hónap? Ott szinten tarthatott, vagy tömegelt?



2015. dec. 7. 22:17
 1/7 A kérdező kommentje:
2015. dec. 7. 22:18
 2/7 A#szilard ***** válasza:

:) kezd el és minden kiderül :) hajrá sok sikert

(nem néztem meg a videót)

2015. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

73 kg-ig fogyott diéta, futás + gondolom terem.

utolsó 2 hónapban tömegelt és szedett fel izmot.


Ha te is kb onnan indulsz ahonnan ő és ez a cél, akkor neked is kb 6 hónap lesz.


Szerintem neki nem "normális" étrendje volt, hanem nagyon szigorú.


Csináld és jutsz valameddig 4-6 hónap alatt, de ne úgy kezdj neki, hogy 3 hónap alatt csodának kell történnie, mert ott fogod hagyni.

2015. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hónap alatt biztos, hogy nem lehet elérni ezt. 20 kilót fogyott 4 hónap alatt, utána kezdett el tömegelni, izmosodni. Az mondjuk 16 hét, akkor az átlag heti 1,25 kg durván mínuszba. Alapesetben ez sok lehet,mert ilyenkor már izom is megy le, de ez azokra vonatkozik, akiken van. Neki nagyon nem kellett ettől tartani mert kb zéró izommal kezdett el diétázni. Utána kezdte el szépen felépíteni a testét. Szerintem nagyon jól csinálta, jó genetikával ez hozható. Gondolom a súlyzós edzés plussz a kardio ment végig a fél év alatt, kezdőknél pedig nagyon hamar, nagyon látványos eredményt lehet elérni. Nagyjából ennyi ideig , max fél évig (bár ez is genetika), működik az, hogy egyszerre lehet zsírt bontani és izmot építeni teljesen kezdőknek.


Az utolsó két hónapban nem szinten tartott, hanem durván tömegelni kezdett ha jobban megnézed. 4 hónap után sehogy nem nézett ki, leadta a zsír nagyját, a látványos része , az izomépítés utána jön.

2015. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak szigorú szálkásító étrend és tömegnövelés létezik a világon... A test építő és lebontó folyamatai folyamatosak, egy jól belőtt étrenddel amivel 0.5-0.8 kg-ot fogysz hetente, azzal egy kezdőnél persze megfelelő edzés mellett izom is jöhet bőven... Sok dagadéknak pont ez a baja, nekem is ez volt, hogy 120ról fogytam szépen 98ig ott pedig addigra belerázódtam az edzésekbe, a kaja jó volt, ha kevesebbet ettem energiátlan voltam, ha többet meg jött a zsír vissza... Majdnem 3 hónapot stagnált a súlyom 98 kg-on és közben teljesen átformálódott a felsőtestem... Az a baj, sokan itt szentírásnak veszik a sárga kapszulát és azt hiszik, hogy vagy fogysz, vagy nősz és pont... A testkompozíció váltásról meg még hírből sem hallottak...
2015. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért majdnem igen ott kezdem ahol ő. Nagyjából annyival másabb, hogy én 86kg vagyok. 95kg sem voltam, ennyire zsíros mint ő. Deréknál sincs ekkora, zsír mennyiség lerakodva. Valamennyivel nagyobb izom tömegel rendelkezem, mint a videóban látott csávó. Nem sokkal, de ha 4 hónapig szálkásítom nagyjából, akkor izom tömegnek kell lennie, rajtam mint a videóban a végén.
2015. dec. 8. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, jó az étrended, jó az edzés és pihensz eleget, akkor igen! A végére számolhatsz izomnövekedéssel!

Én szeretem alkalmazni a testkompváltást, lassabb módszer, de tartósabb, életszerűbb.

2015. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!