Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még most is izzaszt a Shredex...

Még most is izzaszt a Shredex (? ). Ez normális?

Figyelt kérdés
Most vettem be 6:45-kor 2-t, edzettem 8-ig, azóta lezuhanyoztam, de még most is izzadok a homlokomon. Ez normális? Jó kis edzés volt, élveztem, máskor már a felénél unom, most csináltam volna még, gondolom ez is a Shredex miatt. Nem vagyok vérnyomásbajos, szóval egy kis segítségként vettem a diétámhoz. Mit gondoltok?
2015. nov. 24. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az 440mg koffein... Az kb 8 csésze kávé... Ahhoz, hogy ettől esetleg bajod is legyen, nem kell vérnyomás probléma... + ha megúszod gond nélkül, hosszútávon akkor is befigyel egy jó kis koffeinfüggőség ami viszont mindenképen káros a szervezetre... Szóval a kérdésed, hogy 440mg koffein után normális e hogy izzadsz... Barátom ennyi koffein után az is normális, ha meghalsz hirtelen szívleállásban...
2015. nov. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

220 mg koffein 1 adag Shredex-ben van ami 3 szem, úgyhogy a kérdező csak ~150 mg koffeint tolt, az meg kb. két deci normál presszókávé.

Ennek ellenére, lehet, hogy a szervezetednek ez is hirtelen volt, ha eddig nem vittél be semmilyen módon koffeint. Plusz a testtömeg, vagy a vérnyomás is belejátszik a dologba.

2015. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg a folyadékháztartás meg még egy rakat dolog.
2015. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így igaz. Az "ez normális?" részre válaszolva. Az, hogy a tested furán reagált a nagy adag koffeinre, az alapvetően normális, de ettől még nem olyan dolog, aminek ki kellene tenned a szervezetedet. Használj kisebb adagot, azt is csak akkor, ha tényleg szükséges az edzésedhez.
2015. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 szemet vettem be reggel, nemrég még egyet. Most nincs bajom. Semmi. Nem.szoktam kavezni lehet ezért volt az izzadás. 87kg / 178 cm vagyok kb 20% tzs
2015. nov. 24. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:
ebből lesz a függőség, aztán a magas vérnyomás...
2015. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Régen volt, hogy minden nap kávéztam reggel, mert aludtam elfelé. Azóta sem kívánom, nem leszek koffeinfüggő, megnyugtatlak. Most egy dobozt felszedek, ha rossz vérnyomásom lesz, akkor nem szedek többet.
2015. nov. 24. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
jah, csak 1 csésze kávéban van átlagosan 40-50mg koffein.. a 3 szem vackoddal meg ma eddig bevittél 220mg-t...
2015. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó. Már ezt elmagyaráztad. És? Nem szteroid ez, csak sima tápkieg..
2015. nov. 24. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Amiben ugylatszik ,fingod nincs mi van
2015. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!