Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor milyen zabpelyh...

Szálkásításkor milyen zabpelyhet ajánlotok? Van olyan kóla amit lehet inni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, diétánál milyen zabpelyhet használtok ami finom is? Kólát lehet inni? Mondjuk cukor menteset?

2015. nov. 2. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A zabpehely az zabpehely, nem igazán értem, én egy féléről tudok, csak szemcseméretben és márkában van eltérés. Mennyiségtől függően mehet szálkásításkor is, mivel szénhidrát akkor is kell.

Cukormentes kóla mehet, bár elég szemét pia, de fogyás szempontjából elvileg nem hátráltat.

2015. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te mivel kevered a zabpelyhet? Mert én natural bio zabpelyhet használtam, de valami nagyon rossz íze van... Kakaó pórral/hidegen nagyon finom volt. Viszont fehérje porral ocsmány egy íze volt...(banán ízű volt...)
2015. nov. 2. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nagyon szeretem fehérjével, banánossal is. Próbálj ki másik márkát. Én az apró szeműt szeretem, amiből még a sima sparos is finom, legalábbis én szeretem.
2015. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a Sparos aprószemű zabpelyhet tolom, általában előző este tejbe áztatom, másnap kiveszem, megízesítem (pl. csokis fehérje) aztán viszem magammal suliba. :D
2015. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!