Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor indul meg a növekedés...

Mikor indul meg a növekedés fiatal korba?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves lettem a mai nap folyamán és 65 kg vagyok egyébként 183 cm magas. 3-4 éve már edzek és érdekelne mikor fog látványosabb fejlődés bekövetkezni? Rendszeresen edzem étkezésem is próbálom megoldani de mégis csak megálltam egy szinten úgy érzem súlyba se tudok tovább lépni illetve tömegbe se. Minek tudható be? Bármit elolvasok a témával kapcsolatba !:)
2015. okt. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha igy folytatod akkor semmikor

Sargakapszula/powerbuilder a 2ot vegyitve érdemes

2015. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az adatokat elnézve valamit nagyon rosszul csinálsz, rém vékony lehetsz, különösebb izom nélkül. Semminek nem néztél utána, amikor elkezdted? Jó étrend, kalóriatöbblet, megfelelő edzés... Ez mind fontos.
2015. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen,valamit szarul csinálsz.Én közel 20 kilót nőttem,úgy hogy még nem is edzem két éve.(Decemberben lesz,hogy komolyabban elkezdtem)

Csinálj egy normális edzéstervet.Pl.az ICF 5x5-öt.Én is ettől fejlődtem.És egyél rendesen.A Kezdeti időkben még lehet étrend nélkül fejlődni,de egy idő után már nem nagyon fejlődsz tovább.Az első 10-12 kiló nekem is anélkül jött,hogy odafigyeltem volna a kajára,de a többiért már meg kell szenvedni.

2015. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen erős vagy? Amúgy lehet az is, hogy későn érő vagy és akkor ez is bejátszik. Például én rendes étrend nélkül, össze-vissza edzéssel nőttem 8-10 kilót a múlt évben. Mellkasom 10 centit nőtt, karom olyan 6-7 centit. 17 vagyok.
2015. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!