Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stillmass WHEY 80 POWDER NEW...

Stillmass WHEY 80 POWDER NEW vélemény?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mi a véleményetek a Stillmass márkáról és a Whey 80 Powder New-ról.

Mennyi idő után hozza ki a futár a csomagot és melyik futár hozza ki?

És Magyarországra pontosan Békés megyébe is hoznak ki csomagot és mennyibe kerül a költség?

A Whey 80 Powder New megéri és hatásos?

Köszönöm előre is a választ.



2015. okt. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt iszom.Jó fehérje,megéri.Az oldódása jó,íze se rossz.Azt hiszem 1600,ft volt a szállítás,de ez fent van az oldalon.30 000 felett ingyenes.
2015. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is több mint fél hónapja megvettem de még nem tudom kinyitni mivel még nem fogyott el az MHN .(mert megvárom hogy elfogyjon )
2015. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az íze lightos, de jó és minősége is egész jó. A szállítás 1100 ft +300 a csomagolás szóval összesen 1400 és igen visznek oda is. Kb. 2-3 munkanap mire kihozzák futárszolgálattal.
2015. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon habososdik. Vajon miért lehet ez? Én csinálok valamit rosszul? És nagyon oda ragad a shaker falára.
2015. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!