Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron növelés természe...

Tesztoszteron növelés természetes módon?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy 17 éves vagyok és nem érzem úgy, hogy szétvetne a tesztoszteron. Szakállam, szőröm növöget, de nincs nagy szakállam, kb egy hónap alatt ha megnő öt centisre, de nem sűrű, teljesen ritkás. Hetente borotválkozok, de nem kell nagy borostát elképzelni, szimplán ekkora kinő egy kicsit, én meg leborotválom, mert hülyén néz ki ha megnő. Ondóm (vagy mi) sincs sok, kb 4 nagyobbacska csepp. Nem is lövök csak kicsurog. Reggel se áll már fel sokszor. Hiába látok jó csajokat, azokra se áll fel egyből. Ne mondja senki, hogy most van a legmagasabban a termelés, mert ha ez a normális termelés, akkor ez nudli. Kb. úgy érzem magam, mint egy 10 éves, csak beszőrösödtem picit meg néha hokizok, az is csak heti 2x. Azt megemlíteném, hogy állandóan fáradt vagyok, állandóan elkapok minden kis szir szar náthát, egy éve edzem. Most is náthás vagyok. Egyáltalán nem érzem magam bikán, nem bírok egyszerűen bepörögni. Régebben jobb volt a helyzet, de akkor se volt az igazi. Velem van gond vagy tényleg ne várják olyan csodákat, hogy szét fog vetni a tesztó?

2015. szept. 12. 20:00
1 2
 11/20 Musclemore ***** válasza:

Nekem sanszos, hogy benne van a kajaügy.

Egyél olajosmagvakat, legyen zöldség az étrendedbe és szedj kiegészítésnek multivitamint.

2015. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Oké, vitamint azt fogok szedni, már a jövő héttől. Megpróbálom a magokat meg a zöldséget is. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Ha esetleg van valakinek még ötlete, akkor szívesen fogadom.
2015. szept. 13. 10:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Cink szerintem jo ötlet. Szerves kötésben-citrat.
2015. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a cink az ami beindítja a nemi vágyat, szóval ez leginkább cink hiány lehet,


A tesztoszteront meg úgy általában minden hormont pedig esszenciális zsírokból állítjuk elő, tehát ha szar a kaja, és nincs meg a megfelelő zsír fogyasztás, esszenciális zsír, akkor a hormontermelés sem lesz valami jó... mindamellett, hogy a fáradtság, levertség, stressz is mind mind a tipikus tünete az omega 3 hiányának...

2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Hallod, egy az egyben megegyezünk abban, amit írták. Kor, kinézet, hallod minden :) Én is pont most gondolkodtam rajta, hogy valamit tenni kell, mert 17 évesen a korosztályom legjaván már bőven látszik, hogy felnőtté válik, rajtam meg szinte semmi..


Már kétségbeesettségembe valami teszto-növelőt is rendeltem volna a netről, pedig a kajám a kondi miatt rendben van..

2015. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hétfőn veszek vitamint srácok. Elvileg lesz benne alapból cink is. Utolsó kommentelő, ne aggódj szerintem. Helyre fogunk jönni. Az is lehet, hogy szimplán későn érők vagyunk, vagy csak jelenleg nem úgy alakulnak a dolgok ahogy kellene. Majd meglátom még, hogy mi lesz, amúgy is elakartam menni egy kivizsgálásra.
2015. szept. 13. 20:15
 17/20 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, serdülő korú... én is ilyen voltam 17 évesen és a szex már csak azért sem jött össze, mert én is jó nagy ívben kerültem.. ahogy te is teszed! készülj fel az esetleges ilyen dolgokra... így 5 év távlatából bátran mondhatom, hogy míg 17 évesen nehezemre esett a suli + edzés, na meg mellette a bulizás.. (baromi fáradt voltam mindig) most napi 2x tudok úgy edzeni, hogy semmi bajom.. szóval. majd helyre tesz az élet:D
2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a választ. :)
2015. szept. 15. 11:51
 19/20 anonim ***** válasza:
Vannak olyan későn érők, akik csak 30 fele kezdenek szexuális életet rengetegen vagyunk, csak mostanában nem ez a divat, ezért ciki híresztelni...
2015. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ez is egy álláspont. :D
2015. szept. 16. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!