Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A 187 cm,87 kg az vékony...

A 187 cm,87 kg az vékony testalkatra vall vagy ez ideális?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem ez gyúrás nélkül van így. Vagy a magasságom mellé jobban passzolna a 100 kg?
2015. szept. 7. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87kg 6%-os testzsírral, vagy 87kg 30%-os testzsírral? Mert nem mindegy.
2015. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs rajtam sok felesleg, fizikai munkát végzek jelenleg már 3 éve, és nagyon sokat kell mozognom minden nap.
2015. szept. 7. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
eres hassal jó.
2015. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem mondanám vékonynak. De tényleg kérdéses lenne, hogy mennyi az izom. Volt már, aki mondta, hogy sportol, sokat mozog, van rajta izom és ránéztem... legszívesebben a röhögőgörcs jött volna rám, mert zsíron kívül más nem láttam. Vagy lehet csak lazán hordta... xD

Azt mondod, hogy nincs rajtad sok felesleg? Hát rajtam sincs sok, de egy kevéske van. 183 cm vagyok és 64 kg. És így van rajtam némi felesleg, bár izom nem túl sok. Max amennyi a mozgáshoz szükséges :D De nem is dicsekszek vele, meg semmi ilyesmi. Ha én felszednék kb 10-20 kg zsírt, akkor lényegében elhízott lennék. Dagadt.

Ezt kép, vagy pontos adatok alapján megmondani nem lehet. Alap járaton én ezt így már soknak találom, a 100 kilót pedig főleg, ha csak nem vagy egy body builder

2015. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uoltsó: Köszi a részletes válaszod elsősorban. Azt nem tudnám megmondani pontosan, hogy hány százalék az izom, mivel azt sem tudom ezt hogyan lehet megállapítani. Gondolom nem szemmértékre. Hát izom tuti, hogy jóval több van mint zsír, mivel sosem voltam egy hízékony alkat, gyerek és kamaszkoromban eléggé sovány voltam. Aztán mindenfélét sportoltam, fizikai munkát végeztem stb stb. Nagy hasam nincs, lapos, szóval gondolom akkor a zsírszázalék is kevés. Amíg otthon éltem addig fel nem merült bennem az, hogy vékony lennék, sőt nagyobb darabnak érzetem, de már egy ideje Angliában élek és itt kezdtem magam legfeljebb átlagos méretűnek érezni, ugyanis otthon mintha kisebbek, vékonyabbak lennének az emberek mint itt. Itt ugyanis ezek a britek nagyon csontosak, termetesek, széles és magasak egyszerre. Szerintem az átlag az esetükben a 100 kiló és 185 cm. Persze ezt csak így ránézésre mondom. Meg más országból jött bevándorlók is mintha nagyobb darabok lennének mint mi magyarok. Gondolok itt a szlovákokra meg lengyelekre, csehekre elsősorban.
2015. szept. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!