Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a tünetei az inaktív...

Mik a tünetei az inaktív farizomnak?

Figyelt kérdés

Honnan tudja az akinek az van?

Én úgy veszem észre, hogy a combfeszítőm sokkal jobban fejlődik, mint a hajlító és a farizom, guggolásnál is , mintha átvenné a terhelést az előbbi. Ez lehet ettől?


2015. júl. 14. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Te honnan szedsz ilyen fas zságokat??

Minden izomnak megvan a maga funkciója szerepe, mozgási iránya!!

Ha nem fejlődik a farod, akkor nem dolgoztatod meg!!

inaktív farizmot honnan szedted ezt áruld már el létszi???

2015. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Fas. ság vagy nem, ez egy létező jelenség, több helyen írnak róla érintôlegesen, de normális, összeszedett infót nem találok sehol, azért kérdeztem.

2015. júl. 14. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Narancsbőrös, nagy és kövér a segg, s amikor a néger bácsi pakolja a remeg, mint az atom.



Arnold 10/F

2015. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Pumped Gabo , te vagy az?
2015. júl. 14. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

A cikket félig olvastam el, és már ott vérzik az egész, ezért tovább fölösleges is lenne olvasnom.

Ne higgy el minden hül yeséget amit olvasol a neten!!! Akármekkora oldal is írja.

A farizmod helyett nem fog más dolgozni!

Ez pont olyan, mintha a sok fekvéstől a hasizmod ellustul, és ezért hiába hasazol mert a gerincizom átveszi a szerepét! Ez F A S Z S Á G!!! Minden izom dolgozik ha dolgoztatod!

De sima gugolással nem is fog annyira edződni! Próbáld ki a nyújtott lábas felhúzást!

vállszéles terpesz, egyenes hát és francia vagy fekvenyomó rúdon súly a kezedben, a kezed nyújtva csak lóg a súllyal, majd előre hajolsz amíg bírsz,de a lábad nyújtva marad és törzsből visszahúzod a súlyt!( Mint nyújtásnál, amikor a bokád vagy a talajt akarod érinteni) Elegendőt csinálsz megérzed a hátsó részt végig!

2015. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!