Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez hozható naturálba?

Ez hozható naturálba?

Figyelt kérdés
[link] nem pont ilyen,csak ekkora izomtömeg hozható?
2015. jún. 20. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de neked sosem fog sikerülni, ha már így kérdezed. Ő sem kérdezgetett, hanem elkezdett edzeni. Szóval ne várd, hogy itt helyeslünk és te elkezdesz edzeni mert ilyen akarsz lenni és jövőre ilyen is leszel. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Szóval maradj a biciklizésnél.
2015. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. az intelligencia szintedet megmutattad,most leülhetsz.

Még csak nem is olyan célból írtam ki a kérdést hogy én ezt szeretném elérni,de hát te ezt tudod kérdezés nélkül,és természetes hogy 1 év alatt akarok ilyen lenni,hisz ezt is tudod rólam

Legalább ésszel próbálni kiosztani valakit :DDD talán nem égnél be :D

2015. jún. 20. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Általános iskola, nem nehéz: naturálban.
2015. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NNNNNNNNNNNNNNNNN
2015. jún. 21. 00:17
 5/8 Tyler913 ***** válasza:
100%
A tömeg szerintem hozható a kép alapján. Viszont mellé a szálkásság,a nagyon éles kondíció már véleményes. Talán nagyon jó genetikával igen.
2015. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy honnan indulsz, ez kb. lehet 5 évbe, vagy még többe telne. Naturálon esetleg jó genetikával, fullra tápozva esetleg hozható a szálkásság is.
2015. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hozható natúrban? [link]
2015. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem
2015. jún. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!