Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha abba hagyom az izom eltűnik...

Ha abba hagyom az izom eltűnik és a háj vissza nő? Ezt mindig kell csinálni, hogy megmaradjon ez a formám?

Figyelt kérdés
Letöltöttem telefonomra két programot "napi edzések" és " bikini abs" Már jó ideje csinálom és megvan az eredménye, de abba szeretném már hagyni
2015. jún. 8. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Bikini abs- az igen, nem semmi. :DDDDDDDDDd
2015. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen jó forma lehet. Nyugodtan hagyd abba, eddig se volt jó formád, ezután se lesz. Sőt, ha tovább csinálnád se lenne jó formád.
2015. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon tudhatod,hogy nekem milyen formám van milyen volt és milyen lesz xD azt hittem,hogy legalább normális válaszok jönnek de hát nem mert az éretlenek ide is eljutottak
2015. jún. 8. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod értelemszerűen veszthetsz izmot. A háj csak akkor nő vissza, ha neki állsz falni mint a gép. Különben nem.
2015. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!