Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a BioTechUSA...

Mi a véleményetek a BioTechUSA Protein Power fehérjéről?

Figyelt kérdés

Ez lenne az:

[link]



2015. máj. 31. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és az érdekelne hogy ezt szedhetem-e ha diétázom?
2015. máj. 31. 21:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcsó, cserébe közepesen szar az oldódása és hosszútávon egyre elviselhetetlenebb az íze. Lehet nem kellett volna 8kg-t vennem csak csokisból... Viszont ha nem edzés utánra kell, akkor teljesen jó. Ha nem okoz problémát tejjel inni, akkor akár finom is lehet, ha pedig megtanulod elkutyulni kevés joghurttal akkor pedig teljesen multifunkcionálissá teheted amit lehet túróhoz, palacsintához, mindenféle cuccohoz enni és nem is sajnálod mert messze nem olyan drága...
2015. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem miért az agyonreklámozott szartek és társait veszitek.

[link]

2015. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A csokisnak tudom hogy szar íze van. Én a vaniliásba gondolkodom
2015. máj. 31. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém a vaniliáshoz is, szerintem olyan ize van mintha fel lenne lisztezve, habár nem tejjel kóstoltam hanem zselatinnal (jelzem, minden más fehérje+zselatin nagyon finomra sikerült)


Azért az agyonreklámozottat választtottam mert annó nem ismertem azokon kívül mást, hogy jusson el hozzám egy ismeretlen eredetű honlap/gyártó ismeretlen terméke? Miért bízzak meg ebben? Még a sárga honlapon sem lehet rendelni, ami nagyon sokaknak etalon a kezdetekkor. Szerinted milyen alapon bízzak meg egy ilyen ismertlen honalapban egy agyonreklámozott szar helyett, amit ráadásul meg is eszek... De én már csak ilyen hülye vagyok, telefonból és laptopból is agyonreklámozott szarom van, nem pedig hicsuzu és nokizami márkájú, amit fele áron lehet rednelni kínábol ingyen, házhoz...

2015. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kóstoltam, hát..
2015. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A csokis finom, konkrétan a nesquik jut eszembe róla.
2015. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elfogyasztottam pár kilót:) Hát nehéz lenne megmondani, hogy mennyit számít. Nyilván egyébként is odafigyelek a kajára, de azt hiszem azért valamivel jobban nőttem. Szerintem megéri ennyi pénzért. Edzés után iszom mindig.
2015. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!