Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech vagy Scitec? Melyik a...

Biotech vagy Scitec? Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, gondolom a falra másztok ettől. Nyilván minden gyártónak van jó és rossz terméke, de szerintetek úgy összességében a 2 gyártó közül melyik jobb? Minőségben, ár/érték arányban.

2015. máj. 7. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegy. Kb egyforma és nem gyártót kell nèzni hanem összetételt.
2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
scitec, mert náluk van Toldi Zsuzsi :)
2015. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Musclemore ***** válasza:
95%

Biotech sztem drágább, nekem scitec jobban bejön.

Toldi zsuzsirol jut eszembe, rendeltem most fehérjét, vitamint minden, aztán kaptam ajándékba egy toldi zsuzsi shakert, rózsaszín. Hát, elég mulatságos, ezzel nem merek elmenni a terembe. :D

2015. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Biotech szimpibb, de Sciteckel sincs semmi bajom.
2015. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Scitecet preferálom de BioTech akciók vannak mostanság buildernél szóval... 😃

De a BioTech-el sincs sincs semmi gond, jó termékeik vannak :D

2015. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél vannak jó termékek.


Pl. a legjobb ár-érték arányú Tribulus terrestris a Bioteches, 2000 mg 95 %-os szaponintartalmú kivonat van egy tablettában, és már van 120 db-os kiszerelésben még olcsóbb. Ugyanígy Q10 és 100 mg-os cink esetén is övék a legjobb ár-érték arányú.

Szerintem a Liver Support elnevezésű termékük ami teljesen új, az egyik legjobb (nyilván itt nem csak a szilimarintartalmát néztem, mert ha csak az érdekel van sokkal olcsóbb.


Scitec esetén a legjobb termék a Mega Daily One Plus, és a Daily Vita-min, a Ca+Mg (bár ez osztrigát tartalmaz).


De én szinte minden terméket más gyártótól veszek.

Probiotikumból Jutavit, omega-3 myprotein, izületvédő Pharmekal...

szét kell nézni, felfedezni mi az ami megéri

2015. máj. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Fú ne is mondd Százhusz is a hülye pink shakerével feszít... Az egyetlen mázlia, hogy akkora mint egy gorilla...
2015. máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én csak multit és ízületvédőt szoktam venni, azokból is a kisebb dózisúakat, mert lány vagyok (multiból sztem elég pl a one-a-day) és az ízületeim is csak mérsékelten sz*rok :D ezekből árban jobb a biotech, plusz ahogy már írták, ott vannak az akciók, egyik másik baromira megéri :) de igen, mindkettőnek vannak jobb és kevésbé jó termékeik
2015. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, Scitec. Jóval olcsóbb mint a Biotech. Fehérjéjüket bodybuildingboltnál vedd, ott nagyon olcsó a Scitec. Viszont a többi termékük drágább.
2015. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!