Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mondanátok olyan testépitőket...

Mondanátok olyan testépitőket akik naturálok?

Figyelt kérdés
csak az érdekelne hogy nattyként meddig lehet eljutni, mik a természetes emberi fizikum határai (tisztába vagyok hogy nagyon sok függ a genetikától)

2015. ápr. 2. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Átlag genetikájú embereknél azt szokták mondani, hogy a magasságodból vonj ki 100-at és ennyi kiló tudsz lenni szálkásan. Vannak naturál versenyzők, ha őket elkezdeném belinkelni arra meg jönne az, hogy "hát ők igazából nem is naturálok". :) Én nem tudom amúgy, nyilván naturál versenyzőnek se az megy el, akinek szar a genetikai adottsága.
2015. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Versenyző naturál testépítők:
2015. ápr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Akik az INBA (tatabányai naturál verseny) versenyen indulnak, azok elvileg naturálok. De ki tudja..

Pl Nagy fantomas Csaba, ő naturál.

2015. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

jelenleg igy nézek ki, szerintetek mennyit fejlődhetek még?

[link]

[link]

[link]


(nem vagyok se leszálkásitva, se bedurranva)

2015. ápr. 2. 18:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó a forma, gratula. Ha már vagy 3-4 éve edzel, akkor már nem sok fejlődés várható. Ha csak 1-2 éve, akkor van benned még potenciál. Persze leszálkásítva a mostani jó forma még jobb lenne. Szerintem mehetsz egy jó felkészülés után versenyre, ha ki akarod próbálni magad.
2015. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Chris Jones, nézz utána YouTube-on. Azt hiszem, hogy sok ember kiegyezne azzal a formával. :D
2015. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ők talán :D

2015. ápr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Chris Jones mint naturál? Jó vicc... Tele van a csávó.
2015. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet naturál..10 év edzésmúlttal, ehhez jön a feka genetika és még tudja is, hogy mit csinál.
2015. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lénárd Lajos (maybe:)
2015. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!