Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan zajlik a rendelés...

Hogyan zajlik a rendelés MYPROTEIN Impact Whey esetén, ha az eredeti angol oldalon szeretném megrendelni?

Figyelt kérdés

Négy kérdésem lenne, az első, hogy még mindig az angol oldalról a legolcsóbb az 5 kg-os kiszerelés megvásárlása?

A második, hogy lehet-e utánvétellel fizetni?

A harmadik, hogy ha lehet utánvétellel fizetni, akkor forintban vagy fontban kell fizetnem?

Utolsó kérdés, hogy Pick Pack pont igénybevételével rendelni?



2015. márc. 26. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyártól hivatalos honlapjáról érdemes rendelni.

Nem lehet utánvéttel fizetni.

Nincs pick pack pont, csak házhoz szállítás.

[link]

2015. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*gyártó
2015. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen sokkal olcsóbb mintha Mo.-ról rendelnél, figyeld az akciókat, iratkozz fel a hírlevelükre én akkor szoktam rendelni ha van egy 25-30%-os akció, így kijön egy 5 kilós ízesített 17-18ezer forintól, az ízesítetlen még olcsóbban. Utánvét nincs, kártyával lehet fizetni úgy hozzák házhoz. 100 font felett pedig nincs szállítása díj sem, úgyhogy ha van egy ismerősöd akinek kell akkor azon is tudsz spórolni.
2015. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megbízhatóak? Mindig is tartottam az elővételtől, és itt nem kevés pénzről van szó.

És mennyi idő kb. a kiszállítás?

2015. márc. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!