Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig azok pózerkodnak és feszengenek a legtöbbet, akiknek egyébként nincs mire? 17/L

Figyelt kérdés
A legtöbb srác a sulimban (sokszor még az idősebbek is), állandóan egy szál pólóban, vagy félmeztelenül feszeng a semmire, mert ő már x ideje jár "gyúrni" persze nem látsz rajta semmit. Ellenben ismerek olyan pasit aki pár évvel idősebb nálam, ennyi idősen mint Én egy vékony, kis visszahúzódó valaki volt, most kigyúrta magát (44es karja van+kocka has) érdekes módon őt sosem látom feszengeni, neki pulóverben is megvan az a fajta tisztelete, megbecsülése ami a többi feszengős majomnak soha nem is lesz meg. Kicsit úgy érzem ez az egész sport, már elmegy a magamutogatás irányába és nem pedig a tudatos, egészséges életmódról szól, legalábbis a legtöbb ember számára. Tisztelet a kivételnek:)
2015. márc. 10. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki "gyúrni" jár, azt én nem nevezném sportolónak vagy testépítőnek. Ha komolyan veszi valaki a sportot az magának edz, kajál stb.
2015. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is! Ment a zöld kéz:)
2015. márc. 10. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:

mi pasik mindig ilyenek voltunk, versengünk egymással és hidd el sokunk sokkal hiúbb mint bármelyik tükörmániás csaj... de az igazi alfa egyéniségeknek nincs szüksége magamutogatásra, anélkül is kitûnik a tömegbõl.

Volt tavaj egy jó sorozat a discoverin, abban rökéletesen bemutatták, hogy nekünk pasiknak pont ugyan úgy megvan a testbeszédünk, mint a fõemlõsöknek és pont ugyan úgy domiláljuk egymást, most nem jut eszembe a címe, pedig abból megértenéd és ezen túl csak röhögnél az ilyen majmokon :)

2015. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert kezdik magukon észrevenni az apróbb változásokat és még nem érettek ahhoz hogy hogyan kezeljék ezt. :) Szép napot hölgyem!
2015. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért kéne tisztelni valakit mert izmos? Az a "pasi" visszahúzódó, az is maradt, mi ebben a furcsa? Akiben meg túlteng az önbizalom meg keménykedni akar az úgyis fog.
2015. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése, tapasztalatból mondom. Alapból nagyon vékony voltam ,de mikor elkezdett látszódni az edzés eredménye, 10-12 celsiusfok fölött már pólóban mentem mindenhova :) Ez a szakasz úgy két-két és fél évig tartott, azóta már nem elsősorban a külsőmért edzek és az évek alatt elsajátítottam azt az alázatot mind edzésben, mind a hétköznapi életben, hogy semmi szükségem nincs már a feszengésre. Mikor látok feszengő egyéneket, mindig mosolyra fakaszt, hogy egykor én is ilyen voltam, de hála Istennek sikerült kinőnöm belőle :)
2015. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én amikor bementem a sittre vékony voltam. Bent jóban voltam a zárkatársakkal és segítettek "gyúrni". Három év alatt egész szépen kipattintottam magam. Mikor bementem mindig kötött pulóverben, usánkában meg, meg esőkabátban voltam. Mióta ki vagyok pattintva, azóta egy szál Ádámkosztümben járok-kelek. Legalább látja minden veréb, hogy ki vagyok pattintva.
2015. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ki van pattintva...
2015. márc. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az is unszimpatikus sokszor,ha tényleg izmos valaki,és atlétában meg ujjatlanban feszeng,mint ha félne tőle,hogy nem veszik komolyan.Nyugi haver,látszik,hogy sportolsz,izmos vagy,igen látják a lányok is,fölösleges ennyire buzgólkodni-mondanám neki legszívesebben.
2015. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2015. márc. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!