Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Full Force Full Blast vagy...

Full Force Full Blast vagy Treck Clerburexin, esetleg BioTech Thermo Drine? Sorrend ár-árték szerint?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz vele bánni, akkor egyik se. Egyébként meg Scitec - Revex-16 :)
2015. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásod, de választ nem kaptam. Nem véletlen írtam ezt a hármat, mivel ezek közül szeretnék választani az ár miatt. Másrészről az atyai hozzászólásokat mellőzük, mert nem ezért tettem fel a kérdést. De még egyszer köszönöm! :)
2015. febr. 16. 06:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben:

A TC—t nem ismerem, a Thermo Drine—nal (folyékony) jó tapasztalataim vannak, viszont nyilván tudod, hogy nem valami sok stimuláns van benne. A Full Blast—on gondolkoztam én is, de Scitec üzletben nagyon lebeszéltek róla.


Brutal Blade—et próbáltam még (ha már alacsony árkategória), fogytam tőle, de nem igazán éreztem úgy, hogy működne. Most Revex—en vagyok, eddig ezt mondanám a legjobbnak, de ha csak a fentiekből lehetne választanom, akkor a Thermo Drine—t választanám (TC—t nem ismerem és lusta vagyok kikeresni :D), mert az már bevált.

2015. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

TC-t nem ismerem, a másik kettőt igen.

A Full Blast klasszisokkal jobb, mint a Thermo Drine.

Nekem a 2x3 adagolás vált be.

De ugye megfelelő étrend nélkül egyik sem ér semmit.

2015. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as:


A Scitec boltban nyilván azért beszéltek le róla, mert kisebb a hasznuk rajta, mint a Revex-en.

2015. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:


A Full Force Scitec tulajdonban áll.

2015. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tudom, de akkor is kisebb az árrésük a FF termékeken.

Elárulom, a Pharma First is a Scitec csoporthoz tartozik, azon még kevesebb a hasznuk.

Így találták ki, mint a VW-csoportnál, az Audin nagyobb a haszon, a Skodán kisebb.

2015. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!