Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A street workoutot ha rosszul...

A street workoutot ha rosszul csinálom, angol lehetséges hogy megölöm vele a vállam? Alapból nem minden okés a vállammal, mert a kulcscsontom kiugrik a helyéről.

Figyelt kérdés
Volt egy balesetem amibe olyan ütést kapott a vállam hogy a porc letört a kulcscsontomrol, persze ez nem akadályoz semmibe, csak ha felemelem a kezem akkor kiugrik, de ha vissza leengedem a kezem vissza ugrik a helyére. Konditerembe járok, csak hát szeretném, az állóképességem is javítani, meg egyébként tetszik maga ez "sport". Megéri így nekem ezt elkezdeni, vagy inkább maradjak a konditeremnél?

2015. febr. 6. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
a srítwörkáuttól miért is javulna jobban az állóképességed, mint a konditermi edzéstõl?
2015. febr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze simán ki lehet nyírni ezzel is az ízületeket. Csak az elvakult SW-sek terjesztik azt az át nem gondolt érvelést, hogy a súlyokkal végzett edzés tönkreteszi, a saját súlyos meg kíméli, sőt, egyenesen regenerálja őket.


Ha meg állóképességet akarsz, akkor végezz állóképességi edzést, kardiózz.

2015. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben helyesen edzést sem az sw sem a testépítés nem nyírja az ízületeket.
2015. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsősorban köszönöm a válaszokat, erre szerettem volna választ kapni, hogy lehet-e bajom belőle. De akkor csak helyesen kell végezni. :D

A kérdést meg most látom, hogy elírtam, angol=akkor*

csak mielőtt még bele kötne valaki. :)

2015. febr. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!