Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mai csalásról mi a véleményetek?

Mai csalásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Voltam edzeni + kardióztam, hazaértem.. Tegnap ellen tudtam állni a kekszes sütinek és a meggynek ami a hűtőben volt. Hát ma nem, egyszerűen rám tört, betoltam vagy 10-et ( jó ezek ilyen kisebb sütik 1 db házt keksz kis krém) , illetve tejberizst eszegettem.

Nem érzem akkora gáznak a fene egye meg :D


2015. jan. 17. 18:22
1 2
 1/12 - palilaci - ***** válasza:
Mert nem is az:D no para
2015. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
csi alhatnad ugy is hogy napi szinten eszel valami ilxesmit es akkor nem törik rád a zabálhatnék
2015. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

7 teljes hónapig semmi ilyen nem történt velem, most meg karácsony óta már 2x.

Igazatok lehet, be kellene iktatni rendesen egy kis csalást és akkor nem lenne para.

2015. jan. 17. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a kettes mondja. Ha eleve beterveznél az étrendedbe ilyen ételeket (alkalomadtán, és nem két lavórral), akkor nem lennének falási rohamaid, szénhidrátéhséged.
2015. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

No para, jó vagy.

teljesen tényleg ne vonj meg magadtól ilyesmit. Ha megkívánsz valamit, vagy nagyon szereted, akkor MÉRTÉKKEL(!) edd.

2015. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy jó szabály erre hogy a kalóriáid 80%-a legyen a sovány húsok, teljes kiörlésű dolgok, gyümölcsök zöldségek, egy kevés jó zsír,

20% pedig lehet egy kis kekszes süti vagy fagylalt vagy amit szeretnél.

2015. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aha. Hát eddig igazából napi kajám: rizs, brokkoli, paradicsom, csirke, túró. Ennyi. Valószínűleg ebből lett elege a szervezetemnek.
2015. jan. 17. 18:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak én vagyok már nagyon rosszul ezektől a feltűnési viszketekségben szenvedő bohócoktól?

"Jaj félrekajáltam"


Úristen!!!!4!4

Tönkretetted az életed....

2015. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mentálisan rossz ez igazából.
2015. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

És? Pontosan mi a gond?


Gluténérzékeny vagy tejérzékeny vagy? Mert akkor rosszul leszel. Amúgy meg nem.

2015. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!