Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szedjem? Jumbo profession...

Hogy szedjem? Jumbo professional, creatine

Figyelt kérdés
A héten kezdek újra edzeni, régebben is jártam, de semmit nem szedtem. Jumbot és creatinet tanácsoltak, nehezen hízó vagyok és nagyon vékony! Meg is vettem, de nem nagyon tudom hogy szedjem őket. Heti 3szor igyekszem eljutni edzeni.

2015. jan. 6. 16:42
 1/2 Sowilo ***** válasza:
Rá van írva.
2015. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jumbot: Egy adagot felezz meg. Felét reggel, felét edzés után(pihenőnapokon valamikor délután).


Creatine:Feltöltési szakaszban(első héten) testsúly osztva hárommal->ennyi creatine-t szedj egy nap.

Lehetőleg oszd el, tehát reggeli jumbo előtt 5g, edzés előtt és után 5g, és még szénhidrátos étkezések előtt.

Ha letelt az egy hét ennek a mennyiségnek a felét kell enned, amíg el nem fogy a creatine :)

2015. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!