Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A magas férfiaknak átlagban...

A magas férfiaknak átlagban csúnyák az izmaik?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka a jó tapadású izomzat magas embereknél?

Csak szerintem hátrány a magasság testépítőknél? (Pár kivétellel)

Pl. 170centis 95kilós testépítő jobb formát hoz, mint egy 185centis 120kilós.


2015. jan. 1. 16:05
 1/10 - palilaci - ***** válasza:
35%
Igen bár tudok rá kivételt. Pl a magasabb növésű mezomorfok. De egy ektó ha még magas is akkor szopóroller.
2015. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Nem ronda csak hosszabb végtagokon máshogyan oszlik el ugyan az az izomtömeg. A magasabb, vékonyabb emberek esztétikusabbak is lehetnek.
2015. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Zyzz magas volt és nagyon esztétikus.és viszonylag serge nubret is az. És simeon panda is magasan esztétikus.

Azt viszont elfelejtik az emberek hogy ha magas vagy akkor alapbol jobban nezel ki mint egy alacsony ember hiabba csunyabbak az izmaid

2015. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség. Szerintem a magas emberek girnyók. Abnormális dolog. Csak nézzük meg a magyar várakat. minden ajtó, boltív 170cm magasságra van szabva. Csak Phill vagy Molnár Pétert megnézzük verhetetlen. Nincs esztétikusabb egy derékon tapadó gigamega hátizomnál.
2015. jan. 1. 16:19
 5/10 A kérdező kommentje:
A magas testépítők szorgalmasak és ez becsülendő. De nem tehetségesek, mint Phil vagy Cutler.
2015. jan. 1. 16:23
 6/10 - palilaci - ***** válasza:
100%

marcii

Zyzz nem volt esztétikus. Elég megnézni a mellét, eléggé szar tapadása van. Volt tömege szálkásan és kb. ennyi Zyzz.

Simeon Pandának meg alapból jó a genetikája és jók a tapadásai.

2015. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És ilyen esztétikusan néz ki Phil egy 2 méter magas ember mellet a 160cmjével [link] :)
2015. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dwayne Johnson szerintem nagyon is esztétikus, és ő is majd 2 méter magas.
2015. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jo de az ellenkezo nemet kerdezned errol elso lenne kb az hogy valaki legyen magas.

Zyzz-nek meg szerintem jo mellizma volt. A legtobb ember szerint esztétikus a gyerek.

Phil és jay izmosak de az esztétikátol messze állnak.

2015. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kinek mi a szép. Én barátnőm legirnyózza az összes magast. Igaza is van. Sokkal masszívabb egy zömök csávó. Természet úgyis dolgozik idővel. Mindig elfelejtik, hogy egy alacsonyabb férfi szernélkül is jó formát hoz, egy magas meg szerrel és sok munkával is nehezen.
2015. jan. 2. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!