Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » F2 Full Force fehérjéről mi a...

F2 Full Force fehérjéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy finom. Egy adagban van 4g szénhidrát, ami szerintem lényegtelen, mivel úgyis edzés után használja az ember, de ez még más időpontban sem vészes, ha tömegelsz. Ha jól tudom egy árban van a Basic Whey-el, amiben kétszer ennyi a ch...
2014. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez biztató mert már vettem egy három kilósat az eladó ezt ajánlotta. Hozzáteszem még kezdő vagy, csak negyedik hónapja járok konditerembe. Ezt a fehérjét kb. három hete iszom (tényleg finom) előtte a "professzionális" TESCO-s Beef Protein-t ittam három hónapig, hát annál csak jobb lesz ez. :)


Legközelebbi vásárlás előtt jobban utánajárok.

2014. dec. 20. 20:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha három kilós, akkor az szerintem Simple Whey, abban szintén kétszer annyi cukor van, vagyis 8 gramm... Edzés után ez se gáz, de nap közben azért nem javasolnám. Esetleg reggel, zabpehellyel.
2014. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megnéztem, 3 kilósból van kevert fehérjéjük is... bár arra lehet, hogy nem mondanád, hogy finom. :D
2014. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan ez van nekem: [link]


Minden másnap eszem, egyszer egy nap edzés után kb. tíz perccel.

2014. dec. 20. 21:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak nem dietary hanem food van az aljára írva.
2014. dec. 20. 21:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez nem fehérje, szerintem ez tömegnövelő, még ha nem is így árulják, van benne azért cukor rendesen, csak edzés után használd szerintem. De ebben szója van, ami nem a legjobb, a tejsavófehérje jobb lenne, bár ez árban is meglátszik.
2014. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

egészen pontosan ez az: [link]


Na most aztán elbizonytalanodtam mert tömegnövelőkről ezerféle rémtörténetet hallottam már az impotáciával kezdődően összegyűlt bőralatti keléseken át amit ki kellett operálni mindenféle sztorit. Lehet, hogy azért ajánlotta ezt mert csak nem rég kezdtem, nem vagyok otthon a témában és ettől majd gyorsan megnövök aztán visszamegyek vásárolni.

2014. dec. 20. 21:47
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez etkezeshelyettesito 52 % feherje es 33 % szenhidrat. Szojafeherjes selejt. A full force a Scitec olcsobb es gagyibb termekeket gyarto reszlege.

Ettol parsz szaz Ft-tal dragabb kg-onkenti aron 80 %-os savofeherjet vehetsz a Stillasstol. 4 kg es szall.: 14.000 Ft azaz szall. dijjal egyutt 3500/kg es TEJSAVO 80 %-os. feherjetartalommal!

2014. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Stillmass
2014. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!