Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Natural testepito es szemelyi...

Natural testepito es szemelyi edzo szeretnek lenni . Megvalosithatom?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok gimnaziumban 10. es jo mindig is jol sportoltam aztan jott a testepites es az az almom hogy natural versenyzo es szemelyi edzo legyek:) mennyi ido mig szinpadra allhatok? 1 eve edzek,tudom hogy nem sok csak erdeklodok hogy korubelul mennyi es ha szemelyi edzoskodni szeretnek melyik iskolat valasszam?:) koszonom a valaszokat

2014. nov. 14. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Testnevelési egyetem? Nézz körül a felvi.hu-n.


A személyi edzőknek már van sima okj-s képzés is, én úgy tudom, de az szerintem sokra nem jó.

2014. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan munka, amire ne írnák páran, hogy "nincs értelme, nem lehet belőle megélni". Ha igazán akarod, akkor gyerünk, csináld! Valójában rajtad is múlik, hiszen mások is megélnek ebből. Igen, a legtöbben valami nagy versenyeredményt fel tudnak mutatni, de én spec. a konditeremben is látok olyan cérnavékony edzőket, hogy ha mellbe vágom, a háta fáj... és megél belőle.
2014. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs normális edző képzés. Az okj-sal maximum valami kis terembe tudsz elmenni edzőnek, de hidd el, hogy oda nem akarsz menni, normális helyen meg nem, hogy semmit nem ér, de inkább még hátrány. Autodidakta módon, saját tapasztalatokból és más komoly edzőktől lehet tanulni, fontos a nyelvismeret, hogy mindig el tudd olvasni az aktuális téziseket. Ahoz, hogy elismert edző legyél és menjenek hozzád az emberek, ne neked kelljen vadászni őket, eredmények kellenek. Megnyersz, de legalábbis jó eredményt érsz el pár nemzetközi versenyen akkor már fognak hozzád menni versenyfelkészülésre és innentől kezdve már megtudsz belőle élni. De amíg ide eljutsz az rendek idő, munka, pénz.

Amit tenni tudsz, hogy tovább tanulsz valami olyasmit amivel nagyon jól fizető állást kaphatsz és mellette csinálod a testépítést és majd ha eljutsz arra a szintre akkor elgondolkodhatsz, azon, hogy ott hagyod az állásod és csak a testépítéssel illetve edzőséggel foglalkozz. De addig addig meg kell élned valamiből és ez egy elég drága sport.

2014. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!