Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% Beef Concentrate Vs...

100% Beef Concentrate Vs Jumbo PRo?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb fogyasztani? Leváltanám a pro-t ha esetleg van jobb ötletetek osszátok meg köszi.

2014. nov. 2. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2014. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor?
2014. nov. 2. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100% whey professional + gyors ch edzés utánra (Carb-F, VitarGo, Maltodextrin, dextróz)
2014. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A külön protein és ahhoz edzés után ch az szerintem is jobb megoldás.
2014. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. nov. 2. 19:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Mi a különbség egyébként a Jumb Pro és a 100% Whey között? Nem értem hogy "külön" protein alatt mit értesz.
2014. nov. 2. 19:56
 7/13 A kérdező kommentje:
A Jumbo tartalmaz CH-t a fehérje mellé? A whey Pedig tiszta fehérje, + külön viszem be a ch-t? Ha jól gondolom.
2014. nov. 2. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Így van. A tömegnövelőben meg van oldva a ch + fehérje de cserébe csak edzés után "ihatod" mert máskor napkozbe nem érdemes cukrot iszogatni...

Viszont fehérjét bármikor ihatsz, edzés utáni turmixba raksz gyors ch-t, és ami a legjobb, hogy így még olcsóbb is.

2014. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor lehet eddig rohadtnagy keveredésben voltam, Edzés előtt toltam: Glutamin+Krea, Edzés után: Jumbo PRo+Gluta+Krea


Később: Fél óra mulva kaja, + Brutal Gainer


Akkor most kajak fogyatékos vagyok és a JUmbo Pro nem edzés utáni fehérje hanem tömegnövelő? Eddig abban voltam hogy a Pro csak fehérje, semmi cukor. Ezért vettem egy Brutal Gainert mellé a ch miatt. Mert ugye a Zöld jumbi az tele van cukorral, megnéztem a pro-t és abban mintha alig láttam volna, régen volt mondjuk, ennyire bedőltem volna a marketingnek?


Kezdek össze zavarodni, viszont a fejlődés eddig is szépen megvolt.


Napi 8-9 normál étkezés, fehérjedús ételekből stb stb lerágott csont tudjátok.

2014. nov. 2. 20:09
 10/13 anonim ***** válasza:
A jumbo prof is tömegnövelő, nagy része cukor, és kb 30% a fehérje benne.
2014. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!