Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bumeráng Fitness Debrecen?

Bumeráng Fitness Debrecen?

Figyelt kérdés

Vélemények szeretnék erről a konditeremről kik járnak oda.

Mennyire színvonalasak a gépek és mennyire lehet ott nyugodtan edzeni.Kezdő vagyok még és ár olcsó és távolságilag is közel van ahol én lakom.

Milyennek a pultosok a személyi edzők és a testépítők?

Ki a tulajdonos?

A válaszokat előre is köszönöm.



#Debrecen #Bumeráng Fitness
2014. okt. 31. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehogy véletlen a halálos Debreceni teremben köss ki. http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6240..
2014. okt. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jézusom ez nagyon durva,remélem nem ez az a terem?

Köszi a felvilágosítást.

2014. okt. 31. 00:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy csak hülyéskedtem. Az a kérdés kamu kérdés volt... :D
2014. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ahogy elolvastam azt kérdést,hát brutális és elég sok ember írt bár érdemi válasz nem született a kérdésben.Én ilyen brutális dolgot legutóbb diák koromban amikor egy évig a Barossba jártam.

Egy srácot szó szerint leköptek csak azért mert egy kicsit magánnak való,és vissza fogott volt.Őt fizikailag bántalmazták amikor olyan kedvük volt.Ő se mert beszélni vissza se mert szólni a tanárok nagy ívbe tettek rá,mikor átkerült szakközépbe már mint a Barosson belül az ottani osztálytársai úgy lökték mint valami tárgyat egymás közt.

Szóval lehet hogy nem kamu.Egyes emberek azt hiszik minden megtehetnek a másikkal,de mi lesz az áldozattal feléledhet benne a harag.Volt másik srác szintén a Barossban őt nem ismerem hallomásból hallottam, addig-addig szívatták meg alázták még, össze nem verte az egyik osztálytársát.Előfordulhat.

2014. okt. 31. 01:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ettől még a linkelt kérdés kamu marad.
2014. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindegy. Kamu vagy nem ez volt nem ez a kérdés.

Hanem Debrecen Bumeráng Fitnes.

2014. okt. 31. 01:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Okés csak viccből írtam be reménykedtem, hogy leesik a kommentekből, de mivel láttam, hogy nem ezért reagáltam újra csak.
2014. okt. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Íme, 43 vélemény:

[link]

2014. okt. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt a 43 vélemény.Csak hogy én nem ezt kérdeztem,

hanem azt hogy milyen emberek járnak oda milyen pultosok.

Bunkók vagy rendesek? Ki a tulajdonos.

2014. okt. 31. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!