Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan legális szer, ami...

Van olyan legális szer, ami segít abban, hogy többet tudjak futni?

Figyelt kérdés

Fogyózom, csak az a baj, hogy kifulladok már fél km-nél, és semmit nem mozdul a mérleg. Csirkemellet, tonhalat,leveseket eszem sok salátával. Szükségem lenne valami gyógyszerre, vagy porra, ami segít

abban, hogy jobban bírjam a futást. Mit tudnátok ajánlani?

Kérlek, ha tudtok, segítsetek! Köszönöm!



2014. okt. 19. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amit a 3. valaszolo irt, az jo, nekem is bevalt, csak ajanlani tudom!
2014. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezért, amit elmondtál, beáldoznád az egészségedet, sőt, akár magát a nőiességedet (mert hogy az is kockán van ilyenkor), akkor elmondom neked, a férfiakat lankaszthatja még két dolog: a hülyeség és a lustaság.


Ne élj álomvilágban, ezek a szerek okkal illegálisak. Nem holmi ártalmatlan kis cucc, amihez ha hozzájutnál instant minden álmod teljesülne, minden sallang nélkül, csak is pozitív tapasztalatokkal. De elég baj, ha ezt magyarázni kell.

2014. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vékony=jó meg csinos? Hallotál már testkompozícióról?
2014. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1: Súlyzós edzés alakformáló, csak ajánlani tudom.

2: Életmód váltás kell, és nem fogyókúra.

3: Tanuld meg szeretni a tested. Nem kell elfogadd amilyen vagy, de ne utáld magad.


Legjobban jársz ha egy női tréner kezébe adod magad. Keríts egyet a helyi konditeremben, beszéld át vele a problémád, és készülj fel a kemény munkára. Az edző megmondja majd pontosan hogy mi miért van (és kérdezz is rá mindenre, hogy értsd is mit miért csinálsz), és hogy kell csinálj.


Egyéb iránt én nem szeretem a botsáskákat, meg ezt a mai divatirányzatot, szeretem ha egy nőn van mit fogni amikor kettesben maradunk. Csontokkal a kutyák játszanak, a férfinak nő kell. Bár gondolom te is azok után a pasik után epekedsz akik divatmajmok, innentől kezdve nem lehet segíteni ezen.

2014. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy mi a helyzet a teljesítménynövelőkkel? Van valami hatásuk?
2014. okt. 19. 15:22
 16/20 anonim ***** válasza:
Ajj anyám, menthetetlen vagy, ezt nőként mondom neked...
2014. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es válaszoló! Mindenki az ismeretségi körömben vékony testalkatú és folyton azt mondogatják, hogy milyen szép lennék, ha lefogynék, és volt, hogy pár barátom nem állt szóba velem, mert elhíztam, egészen addig, míg le nem adtam pár kilót és látták, hogy jobban érzem magam. De, ami elindított bennem valamit, hogy tovább kell fogynom, az az volt, amikor találkoztam valakivel, akihez vonzódtam. Elmondta azt, hogy semmit nem fogok elérni az életben, amíg ennyi plusz kiló van rajtam, senki nem akar majd megismerni és, hogy az egy dolog, hogy ennyit fogytam, szép az arcom, attól még a testem "csúnya", majd tapintatlanul a képemhez vágta, hogy majd csak akkor áll velem szóba, amikor lefogytam. Nem "divatmajomról" van szó, hanem egy olyan férfiról, aki elvárja, hogy a párja adjon magára és azt mondják neki, hogy gratulálok, nagyon szép lányt fogtál ki. Röviden, tömören a szakadékba löktek, ahonnan újra ki kéne másznom valahogy és gyorsan "rendbe hozni" magam, hogy emberként tekintsenek rám.


Minden esetre, köszönöm az eddigi válaszokat, azokat is, amikben a tudtomra adták, hogy ész nélkül születtem :D

2014. okt. 19. 16:13
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a különböző "fokozókat" kéne válogatnod, hanem a barátaidat kicsit jobban.


Az edző, és a sulyzós edzés + aerob edzés megoldja minden gondod.

Sajnálom hogy ilyen emberek vesznek körül, én mihamarabb megszabadulnék tőlük. Szerintem se szép ha valaki kifejezetten kövér, de le se szólom miatta sose.

2014. okt. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1) Egy bizonyos szint fölé nem lehet gyorsítani a fogyast mert akkor izmot meg vizet fogsz veszteni,nem hájat.


2) Nem fogyózni kell hanem életmódot valtani. Hiaba fogysz le,ha utana szarul eszel es visszahizol..sajnos kicsit hízékonyabb alkat lehetsz . Ez annyit jelent hogy oda kell fogyelni.


3) Ha le akarsz fogyni akkor az etrendet lődd be 100%-ra. Akkor nem kell semmi.

2014. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Elég hogyha csak azt képzeled hogy egy bika üldöz,valami tudatmódosító szerre van szükséged....
2014. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!