Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a derekam, mindkét térdem...

Fáj a derekam, mindkét térdem illetve a bal bokám, hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés

Nyáron semmi baj nincsen, de amint elkezdődik az iskola pár hétre rá, elkezd fájni mindenem.

Heti 5 tesink van, általában futunk de néha van távolugrás,kislabda hajítás is.Nem melegítünk be normálisan(váll bemelegítése: magastérdemelésben futás/sarokemeléssel futás közben karkörzés előre-hátra, elfáradok de a vállamat egyáltalán nem érzem), nem nyújtunk, tanárnő meg adja a magáét..

Már fáj lépcsőzni, nem tudok normálisan futni (de még sétálni sem) és az ülés is rossz érzés a derekamnak.

13 vagyok, szóval....

Azon gondolkoztam, hogy elkellene kezdeni edzeni, hogy megerősödjek és ne fájjon semmim, de mivel naponta van tesink ahol kikészülök ezért nem tudnék regenerálódni viszont valahogy mégis jobb lenne egy idő után, én így gondolom.


Fegyencedzés vagy súlyzózás?

A fegyenc az alapoktól épít fel mindent ami most jól jönne .A konditermi edzésről nem sokat tudok még.

Én az előbbire szavazok, később pedig a súlyzózás.


Szerintetek?



2014. okt. 10. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés nem ajánlott ebben a korban még. Maradj a saját testsúlyos edzésnél, viszont a helyedben először tápkieg formájában ízületvédővel rendbe tenném az ízületeimet.
2014. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam ilyenen, de nem vagyunk nagyon gazdagok, inkább rendbe teszem a kajálásom és veszek valamilyen vitamint.
2014. okt. 10. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze ennek a gazdagsághoz, inkább az egészséghez. Dr. Joint ízületvédő tökéletes, 3.500,-ft. Vagy akkor terheld le jobban az ízületed edzéssel, anélkül hogy odafigyelnél rá, és akkor még tízenéves korodra úgy tönkreteszed magad hogy 18 után még nagyobb gazdagságra vágysz a kezelések miatt, és az edzést elfelejtheted. 13 évesen még bőven fejlődik a szervezeted, és pont most kellene legjobban odafigyelni a csontokra meg az ízületekre, mert ha ezek most tönkremennek, utána vége.
2014. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És szerinted én tehetek róla?


Ízületvédő ügyben meg szétnézek a boltokban,gyógyszertárban.

2014. okt. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!