Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogy oldjátok meg a barát,...

Ti hogy oldjátok meg a barát, barátnő kajáltatását? :D

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy hétvégére ott vagy nála, akkor még ok h viszel kaját magadnak külön dobozban, max 1szer eszel valami szemetet aznap (pl. ebédet vele vagy a családjával) de ha ő megy hozzád és nálad csakis csirke-rizs van? Ráadásul neked már ki van porciózva aznapra az adag? Mit adtok neki enni? Vagy vesztek neki sz*r kaját, csak hogy legalább egyen valamit? Ilyenkor ti is betartjátok a napi 5-6 kajálást ha a Ő mondjuk egy nap csak egyszer-kétszer szokott enni? Nem ciki ez?
2014. szept. 30. 18:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult. Nála is tartasz egy vödör proteint, amiből bármikor ehetsz, bármennyi időt vagy is nála. Ch-t pedig nem nehéz bevinni, pl zabból, pufirizsből. Picit tényleg túlaggódod.:-)
2014. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet köszi!
2014. szept. 30. 19:29
 13/18 kovpet ***** válasza:
Nekik nincs konyhájuk? Főzhetsz is. Nem hiszem, hogy nem engednék meg.
2014. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem fogok tőlük fél kiló csirkemellet lenyúlni (nekik fél kiló csirke 3 napi adag ebéd.)
2014. szept. 30. 19:55
 15/18 kovpet ***** válasza:
Ember, a magad által vásárolt nyersanyagot főzd meg, nem lopásra biztatlak... Főzhetsz nekik is, tuti örülni fognak. Egy jó pont lenne neked náluk.
2014. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én csajomnál vendégségbe tuti nem indítanék úgy hogy na majd én megfőzőm a jó kis protein vacsit. Főleg hogy átlag háztartásokba a csirkemell rizzsel nem számít valami ínyenc fogásnak. Perzse el lehet készíteni így meg úgy ami kicsit dob rajta, de ahhoz érteni is kell hozzá picit. Én csak felvágom, megsütöm só bors és kb ennyi az a lényeg h emészthető legyen :D de ezzel tuti nem szereznék jó pontot vendégségben :D A protein jó megoldás lesz. esetleg sunyiba halkonzerv ha kimész wc-re ott elmajszolod :D Csak viccelek.
2014. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd el neki is, hogy ez neked mekkora fejtörést okoz, és oldjátok meg. Hátha van valami ötlete, ami még nem ugrott be neked.
2014. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én vittem proteint, meg vacsorára túrót, hűtőben eláll. De általában töménytelen mennyiségű szart ettek, részben (!) ezért is utáltam hozzájuk járni, inkább ő volt nálunk. Ha meg itt volt, együtt csináltuk a riszt, csirkét, néha összedobattam vele gyorsan egy rántottát olívával :D vagy bekevertettem vele a turmixot, így legalább érzett valami olyasmit hogy gondoskodhat rólam, még tetszett is neki, ő is szívesen ette azt amit csinált/unk.
2014. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!