Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő ilyen alkatot...

Mennyi idő ilyen alkatot elérni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ha minden adott hozzá? Sok kaja, kiegészítő, terem, stb...


És mennyit kell hetente kardiózni edzés mellett? :D


2014. szept. 24. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Google:alapismeretek.
2014. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan kell tömegelni, utána szálkásítani... Mindennel tisztában vagyok, van már múltam a testépítésben. 1 éve abbahagytam viszont, jócskán vissza is estem. Nulláról indulok majdnem megint, a kérdésem tényleg csak arra irányul, hogy nagyjából mennyi idő ezt elérni :)
2014. szept. 24. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:

"És mennyit kell hetente kardiózni edzés mellett? :D"

Ez a kérdés után nekem nem ez jön le.

2014. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit előttem ajánlottak. Kardio nem kell sok tömegeléskor, elég heti pár. De az is csak a szív- és érrendszer edzésére. Ugyanis ha arra gondoltál, hogy izomnöveléskor majd zsírból adsz le, az merőben téves elképzelés. Mert izomnöveléshez kalória pluszos tömegnövelő étrend kell, zsírleadáshoz pedig kalória mínuszos szálkásító diéta. Egyszerre nem megy a kettő. Ha túl sok a kardio, akkor lehet, hogy nem leszel kalória pluszban, így nem lesz izomnövekedés. Amúgy jó pár év ez a forma, persz genetikafüggő is. Nem mindegy hogy genetic freak valaki vagy genetikai hulladék, vagy Átlag Józsika.
2014. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos igen... a kardiózás sosem tartozott az ismereteim közé. Ezért is biggyesztettem oda a kérdést... Mindenhol mást írnak, ezért gondoltam itt majd az okosabbak adnak rá egy pofás kis választ. Semmi másra nem vagyok kíváncsi tényleg... tudom hogy mit hogyan kell csinálni.


Szimplán azt szeretném tudni, mennyi idő ezt elérni. Van róla sejtelmem, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2014. szept. 24. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ilyen az izomtapadásod akkor ilyen még koxxal sem leszel.

Ha jó a genetikád akkor elérhető, ha nem akkor nem.

Időt nem tudok mondani.

2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Adtam választ.
2014. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2014. szept. 24. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2014. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!