Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fizikum hozható naturban?

Ez a fizikum hozható naturban?

Figyelt kérdés
Jó genetikával? http://www.youtube.com/watch?v=kP_68Zm_IVU Seidre gondolok
2014. szept. 22. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, ő is koxol, de ezt nagyon sokszor kitárgyaltuk itt már.
2014. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, még csak most csöppentem bele a testépítésbe :) sárga kapszulát elolvastam, már 1 hete edzek.. és érdekel, hogy mi a max fizikum amit el lehetne érni.. :)
2014. szept. 22. 18:40
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát az övét nem, ilyen szárazságot nem hozol naturálban, de ha hoznál is nem maradna rajtad semmi izom.

De mondok valamit: az emberek 99%-a még koxal sem lesz ilyen, ugyanis kell hozzá ilyen genetika: vékony csípő, szélesebb váll, gyors anyagcsere, szimmetrikus struktúra és izomtapadás.

2014. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
te mennyire vagy benne a dolgokban? ugyanis lenne egy kérdésem, de fogalmam sincs, hogy kihez/hova fordulhatnák :) pont az anyagcserével lenne a kérdésem
2014. szept. 22. 18:53
 5/20 anonim ***** válasza:
sandorzsolt 28 éve eddz. Érti a dolgát.
2014. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jöhet a kérdés.:-)
2014. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
amiket az előbb felsoroltál, azok egész rendesen megvannak, kivéve az anyagcserét... azt tudom manuálisan is "gyorsítani" ? illetve, tudom, hogy lehet, de az nem tesz semmi problémát se? ( mályva teával szoktam gyorsítani, pénteken lenyomok egyet és egész hétvégén jön ki belőlem a cucc :D ) tehát ezzel lehet gyorsítani ?
2014. szept. 22. 19:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem kell gyorsítani, ha eleve gyors, azért nem árt, ha tudsz tömeget építeni is.
2014. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igazából nagyon lassú... 3 naponként, hogyha összejön... szálkásításhoz gyorsítani kell, tömegeléshez pedig lassítani?
2014. szept. 22. 19:08
 10/20 anonim ***** válasza:
Kb igen, de a nagyon lassú sem jó tömegeléskor, mert akkor meg jobban zsírosodsz. De ne foglalkozz ezzel egyelőre, menjen egy tömegnövelő étrend kis kalória plusszal.
2014. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!