Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban mekkora lehet...

Naturálban mekkora lehet valakinek az izomtömege zsírosan?

Figyelt kérdés
Van ez a magasság -100 formula, ami ugye leszálkásított színpadi formára igaz, olyan 5%-os testzsírnál. De mekkora lehet valaki zsírosan? Mert olvastam szumóbirkozókról, akiknek sokkal nagyobb ennél az izomtömegük a plusz zsírtól és kalóriáktól. Mekkora lehet a különbség így? Tehát a kox inkább csak ahhoz kell, hogy szálkásan is nagyobb tömeg maradjon a testépítőkön?
2014. aug. 9. 21:56
 1/2 HarciCsiga ***** válasza:
Valahogy így de naturálban is vannak határok akármilyen zsíros is legyen valaki plusz a koxosok akik nem csak hobbi gyurmák hanem versenyeznek épp hogy egy másik dimenziót tárnak ki maguk előtt ami szerintem nem hogy könnyebb de ha rendesen csinálják még nehezebb is ez az én véleményem :)
2014. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zsírosan sem lesz sokkal nagyobb az izomtömeg, csak a zsír lesz nagyobb. Tehát naturálban hiába leszel brutál zsírosan 50-es karú, ha az a plusz 5 centi már zsírban megy a karodra. De ettől maga az izommennyiség nem több jelentősen. Koksszal pedig zsírosabban is jóval nagyobb az izomtömeg és szálkásan is.
2014. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!