Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen edzésterv?

Ez milyen edzésterv?

Figyelt kérdés

Most kezdeném, 14 éves vagyok, 66kg/183cm.

A kettlebell edzés 1 órás, és instruktor tartja.


hétfő: 50 fekvő+100guggolás

kedd:kettlebell edzés+20km bicikli (edzésre be,edzésről haza, a 20 km az oda-vissza út összesen)

szerda: 150 felülés+200guggolás

csütörtök: kettlebell+20km bicikli

péntek:pihenőnap (elvileg az is kell, de nem tudom)

szombat: 150 felülés+50fekvő

vasárnap: 150bal/jobb kéz súlyzózás (egy darab egykezes súlyzóm van itthon)


2014. júl. 5. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést is te tetted fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5847..

Egyezik a súly, magasság, kor, kettlebell. Végülis mindegy.


Lényeg a lényeg ez egy elég rossz edzésterv. 50-100-200 as ismétlés számmal soha nem leszel izmos, 8-12es ismétlés számm kell vagyis olyan gyakorlat amiből maximum 12 tudsz megcsinálni. Ezt neked nem javaslom mert fiatal vagy de olyan 15-20as ismétlés szám legyen teshát ha valamiből ennél többet tudsz csinálni akkor az már álloképeségre megy nem erőre és izomra.

A kettlebell jó dolog, az egész testet átmozgatja, a töbinek semmi értelme. Vasárnap külön bicepsz nap? nem érzed furcsának hogy a tested izmainak kb nagyon kicsi része mégis van egy külön nap van rá?

Szerintem vagy maradjon csak a kettlebell edzés mert a többi csak egy katyvasz aminek semmi értelme vagy kezd el a fegyenc edzést kiegészitve pár másik gyakorlattal. A súlyzós edzést hagyad mert egy darab egykezes súlyzóval semmit nem érsz el.

Azonban mindenképp olvasd el a Sárga kapszulát amit ingyen letölthetsz. És az alapismereteket.

[link]

Ha elolvastad ott van egy link "TOVÁBB" arra kattints majd és ha azt is elolvastad akkor mégeszer és így tovább.


Bocsi ha kicsit zavaros lett az írásom de ,ár fáradt vagyok.

2014. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, akkor marad csak a kettlebell, és nem bonyolítom a dolgokat xd
2014. júl. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!