Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » FIÚK! Szerintetek milyen a hasam?

FIÚK! Szerintetek milyen a hasam?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó-e ez igy vagy legyen-e izmosabb,kiváncsi vagyok a véleményekre.:) (Az egyik képen kicsit cicivillantós,azért bocsi..)

Kort is irjatok:) 16/L


[link]


[link]


2014. júl. 3. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Nahhh az tuti, hogy én nem tennék ki egy anonim oldalra a melleimről képet, ez 16 évesen, hogy is mondjam, szerintem tök gáz, bár tudom ma ez a menő.

Semmi átlagos nincs benned, vékony has azt kész, nem nagy szám, minden 2. lánynak ilyen.

Önbizalomra vágysz? Ilyenkor ezt sose tudom eldönteni, hogy mit akarnak az ilyen csajok, amikor ilyen képek jönnek. Némelyik szánalmas.

2014. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Lanyom mit keresnek itt ezek a pajzan kepek !?
2014. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Szívesen megmutatnám anyádnak.
2014. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%
De sok bunkó és irigy kommentelő irkál ide...
2014. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
46%: Akkor mondd el, hogy szerinted mi volt ennek a kérdésnek a konkrét indítéka.
2014. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Hooopsz, véletlen cicivillantósra sikeredik a kép.

Aztán meg hooopsz, véletlen megtartom.

Újat meg már nem tudok csinálni, muszáj lesz azzal gazdálkodni, kifogyott film a gépből.

Aztán véletlen feltöltöm, véletlen belinkelem.

Persze azért direkt kiemelem egy bocsánatkérésbe burkolva, hogy igen ott a cicim srácok, nézzétek azt is. Azt beleszámítva mondjátok a véleményt.


Tipikus tizenéves, de már 20-hoz közelebbi kiscsaj, aki próbálgatja a szárnyait, kezdi begyűjteni a pozitív megerősítéseket. Ami egy bizonyos határon belül normális és talán egészséges is, de ez már kezd túlmenni rajta. Szerintem jó volna ezzel tisztában lenned, mert a végén még te is Dósa Fannika szintjén kötsz ki.


Néhány srácról meg lesír, hogy tizenéves kis szűzmötyöröntyű. Mit vártok, de most komolyan? :D Megdicséritek teleszmájlizott nyalifalival hogy széép vagy :)) aranyoos vagy :)) és komolyan azt hiszitek ebből majd profitáltok bármit is? Ja, majd egyszercsak ott vöröslik a bejövő privát üzenet, amiben megírja, hogy "Kösziii :)), nagyon rendes vaagy :)) Amúgy te hol laksz?" Erre kiderül, hogy csodamód mindketten Kiskunbüdösfütykösön éltek, és boldogan fogjátok majd egymás kezét két, de akár három hétig is, vagy amíg a szüleitek el nem tiltanak egymástól.


Na mindegy, majd felnőttök :)


Besírtam, magán a kérdésen is, meg néhány kommentelőn is.


És hogy ne offoljak annyit, hanem objektív véleményt is mondjak (annak ellenére, hogy a kérdés indítéka valóban nem az objektív vélemények megszerzése volt): átlagos testalkat. Az látszik, hogy nem azt a fulltunya életmódot éled, de nem mondanám meg rólad, hogy mekkora nagy sportember vagy.

2014. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%

Kedves utolsó meg paran

Vegyétek mar észre magatokat!


Miért soroltok mindenkit a szűz s*ggnyalók taboraba akinek esetleg TETSZIK? Csakis a ti véleményetek van,az a Szentíras,aki nem ért egyet az meg rögtön szűz lúzer talpnyaló? Röhej.


Igen a kérdező hasa atlagos objektíven nézve ettől még szexi szomra

Azt hitttem ebben a kategóriaban normalisabb emberek vannak akik toleralják más véleményét.


Azt meg nem értem férfi létetekre mit zavar titeket a kivillanó cici..amíg nem az én baratnőm mutogassa magat nyugodtan,én csak élvezem a latványt.


#3

2014. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Rendben pedobear. Csak arról volt szó, hogy ha már valaki a hasáról kéri ki másoknak a véleményét, akkor azt meg lehet tenni normális keretek között is, meg meg lehet tenni így is :)


És objektív véleményt is lehet nyilvánítani ténylegesen objektíven, hogy tetszik/nem tetszik, meg ilyen szánalmas, agyonajnározó, nyálzó módon, ahogy egyesek megteszik.


Ha meg bármelyik tábor ennél többre kíváncsi, az nem értem, miért itt teszi meg ennek a többnek a kielégítését, mikor vannak erre sokkal jobban kihegyezett oldalak is.


Ha meg te ilyen értékrenddel tisztának érzed magad, az a te dolgod, de lehet, hogy valaki más meg nem, és ennek hangot fog adni. És ennek semmi köze ahhoz, hogy egy férfinak milyen orientáltsága van.

2014. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Erkölcsökről van szó. A Te barátnőd nyilván jobban érdekel téged, mint ez a random csaj, de nekem akkor is b.ssza a csőrömet, hogy ilyen naivnak beállított kis bókra és másra éhes lányok mutogatják magukat.
2014. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

16 éves lany az aztan pedofilsag :D


Amúgy hiaba hordjatok le úgyse fog tanulni belőle csak megsértődni.

Majd ha koppan egyszer valamelyik képével és kap egy pofont az élettől akkor talán..


Ha 16 évesen ennyi esze nincs akkor meg neki mindegy

2014. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!