Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sovány vagyok! Lehet belőlem...

Sovány vagyok! Lehet belőlem izmos? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.kb 50 kg izmos szeretnék lenni,nem olyan nagyon csak hogy jol álljon rajtam a ruha.Mit tegyek,hogyan edzek otthon, mit egyek.Kérlek segítsen valaki!!
2014. júl. 3. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Body.builder.hu, Sárga Kapszula című könyv letölt, elolvas. Otthon ha nincs súlyzó, akkor maradnak a saját testsúlyos gyakorlatok.
2014. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
olyan jumbo zöld italocskát igyál :) egyél sok fehérje dús ételeket pl rizst csirkecombbal :) fekvőtámasz,felhúzkodás, menjél el edzőterembe és kérj segítséget ne szégyeld... :) (én is ugy kezdtem) segítséggel. bicepszezzél,vállazzál,mellezzél,lábazzál,csukjázzál, hidd el ha elmész egy konditerembe és megkérdezel valakit segíteni fog! hajrá!!
2014. júl. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem már leírták. :)

Ha 50 kg vagy akkor csinálj tömegnövelő étrendet, vagy keress itt: www.shop.builder.hu

Egyél napi 5x rizst+csirkemellt vagy pulykamellt, mellé sok folyadék, + menj el konditerembe mert otthon csaka fegyencedzés tolhatod, azzal pedig jóval lassabban, és csak kis izmot tudsz növelni. Hogy jól álljon rajtad a ruha, vegyél olyat ami passzos, és eddz legalább egy évet, utána már ahhoz képest jól fog állni. De a testépítéshez nagyon sok idő kell. :-)

2014. júl. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Remélem beválik!
2014. júl. 4. 11:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs közelben konditerem.Mit tegyek?
2014. júl. 4. 11:14
 6/10 kovpet ***** válasza:
Akkor vegyél súlyzókat vagy eddz saját testsúllyal.
2014. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak edzésel lehetek izmos?
2014. júl. 5. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz edzeni, mindenképp fejlődsz valamennyit, de megfelelő kaja nélkül nagyon limitáltak a lehetőségek.
2014. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Milyen kaját egyek.Minden mondj el?!
2014. júl. 5. 23:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: 2-3g/tskg fehérje és 4-7g/tskg szénhidrát per nap. 3 az ektomorf alkatuaknak haladó szinten. Tehát neked most kell napi 100 g fehérje és kb 200-300g szénhidrát. Irányadó a csirkemell -rizs kombó, fontos a vitamin és ásványi anyag bevitel. Érdemes elosztani a kaját 5-8 egyenlő adagra.


De ez benne van a Sárga Kapszulában. Azt mindenképp olvasd el.

2014. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!