Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyire rossz testalkattal...

Ennyire rossz testalkattal lehetek erős?

Figyelt kérdés

Mindent sz*rt megkaptam: ektomorf alkat,keskeny vállöv és mellkas,vékony csontok és ízületek. Még a lában ami viszonylag erős.


Én elérhetek valaha olyanokat mint 100 kilóval való fekvenyomás pl.? Most például a 65-nél ragadtam be..


2014. jún. 28. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen simán 100kg nem sok csak kajálj tisztán, kimérve és tanulj meg szabályosan edzeni.
2014. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sírva állsz hozzá, akkor mindig is egy taknyos kislány leszel.
2014. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. nak igaza van :D nem 3 hónap alatt lesz erős az ember hanem 10év alatt.
2014. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy kérdést tettem fel ketteske nem nyafogast szóval nem kell a macsó megmondóembert jatszani.

Kösz.

2014. jún. 28. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mindent sz*rt megkaptam: ektomorf alkat,keskeny vállöv és mellkas,vékony csontok és ízületek..."


Nyafogás szagú. :)


Nem vagyok erős macsó és társai, de az önbizalom az egyik legfontosabb. Biztos láttál már te is olyat, hogy olyan embert szívatnak csicskáztatnak gyíkf-szok, aki reggelire megenne 4 olyat. Erős meg minden, de nincs önbizalma.

2014. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok bakker mégis mit írjak?
2014. jún. 28. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy írod ahogy akarod, én csak reagáltam rá. Nyilván ezért is írtad ki, hogy reakciók legyenek.


Tulajdonképpen a lényeg, hogy szarjál bele mik a gyengéid, csinálni kell és kész. Majd megerősödsz. Gondolom versenyezni nem akarsz, hobbi szinten pedig oly mindegy. Inkább legyél szarabb genetikájú, de egészséges, mint szuper genetikával fogyatékos. :)

2014. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!