Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szüleim nem egy vastag...

A szüleim nem egy vastag emberek. én sem igazán izmosodom. Milyen elv alapján edzek és miként egyek? 34/F 183cm

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszula című ebookot
2014. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrend kell. Googleba: alapismeretek.
2014. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én most a genetikai határok áttörésére gondoltam
2014. jún. 4. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
A genetikai határokat nem lehet áttörni, a genetikai határaidon belül tudod kihozni magadból a legjobbat. De 34 évesen lehetne már ennyi eszed!
2014. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naturálban nem tudod áttörni a genetikai határaidat. Sőt még azt is nehezen éred el, hogy határon legyél, nem hogy áttörd. Írtad, hogy nem izmosodsz. Akkor milyen határt akarsz még áttörni? Legyen tömegnövelő étrended és kemény edzések. Ez a módja, hogy fejlődj!
2014. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen genetikai határokat akarsz áttőrni? Attól, hogy a szüleid és te vékonyak voltak, az még nem azt jelenti, hogy ez a genetikai határod! Edzeni kell meg megfelelően táplálkozni, és idővel nőni fogsz!
2014. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tkodit ***** válasza:
5 év edzés után beszélgessünk genetikáról, ne akkor, amikor még el sem kezdtél edzeni :D
2014. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
genetikai határok áttörése xDDD Olvasni, olvasni és olvasni...
2014. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!