Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnek nyoban edzeni mellre?

Hogy tudnek nyoban edzeni mellre?

Figyelt kérdés
Nem igazan tudom el erni a csucs ossze huzodadt fekvenyonaskor.Egybkent ugy szoktam fekvenyomni hogy lassan engedem le majd gyorsan fel es persze nem akadztom ki a vallam valamint kis sullyal es magad ismetles szammal nyomom.
2014. máj. 23. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját testsúllyal: (szűk, gyémánt, egykezes, tapsolós) fekvőtámasz, széles tolódzkodás


Súllyal: tárogatás, döntött fekvenyomás (két egykezes súlyzóval vagy olimpiai rúddal)

2014. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem csak kis súlyos bohóckodás kell. Én felmegyek piramisban nagy súlyokra is az alapgyakorlatokban, amivel már csak 4-6 ismétlés megy. Végzek egykezesekkel is nyomást, majd tárogatás és a végére vagy áthúzás vagy tolódzkodás. Ennyi elég a mellizomnak.
2014. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!