Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csukló edzése? (ismeritek, a...

Csukló edzése? (ismeritek, a szokásos, kérdéset túl rövid szöveg)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Amióta elkezdtem saját testsúllyal edzeni azóta rengeteget változtam :) Az izmaim is rendesen megnőttek (vagyis még van hova fejlődni, de már ez is egy szép eredmény). Az alkaromon a könyök alatt nagy izmom van, de a csukló körül meg 0, és így szerintem ronda. Hogyan tudnám edzeni? Csak saját testsúly

12/F



2014. máj. 19. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Csukló izom nincs, nem tudsz rá edzeni. A inakat, izületeket tudod erősíteni, de 12 évesen nem értem miért emiatt aggódsz.
2014. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert pl ronda? Mint ezt már elmondtam a kérdésbe.
2014. máj. 19. 16:11
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Na és?
2014. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont azért kezdtem el edzeni, hogy szebb legyen a testem illetve konditerembe járhassak. És ez pont nem szép
2014. máj. 19. 16:25
 5/7 tkodit ***** válasza:
A csuklódat kábé lehetetlen edzeni. Nem hiszem hogy ronda, maximum kisebb testképzavarod van.
2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még a p*csöd sem nőtt ki de ilyen hülyeség miatt aggódsz, akkor gratulálok.
2014. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogyatékos -_-
2014. máj. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!