Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik iskolat ajanljatok?

Melyik iskolat ajanljatok?

Figyelt kérdés
Iwi vagy a Fitness Akademia a jobb ha testepito edzo akarok lenni? (Palyakezdokent milyen elkehlyezkedesi eselyek vannak? 6 eve foglalkozok egyebkent testepitessel.)
2014. máj. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem az iskola fogja eldönteni. HA azért akarsz suliba járni hogy ezzel viszed többre akkor ne is álmodj. Annyival lesz több esélyed, hogy papírral a kézben előbb felvesznek egy terembe 60-70ért. :)
2014. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz referencia kell és el kell tudni adnod magad.

Attól hogy papírod van,az emberek a benga kigyúrt állatot,a fekvenyomó bajnokot vagy a lehengerlő személyiségűt fogjak választani..

2014. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert akarok sulit csinalni mert kell a papir h terembe tanithassak es azert akarom ezt csinalni mert imadnam ezt csinalni. Es sztem a testalkatommal meg nem lenne baj...
2014. máj. 18. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtuk le. Tök mindegy milyen sulit végzel, mert ezt amit te szeretnél, nem befolyásolja. Maximum előbb vesznek fel, de ennyi...és még ez sem biztos. Tőlem sem kérték még soha sehol hogy milyen papírom van, és igen ismert nőknek tartok edzést, általában 20-30.000,-ft/alkalom. Viszont bevallom hogy azért, mert anno jó helyen, jó embernél kezdtem, és már elterjedt, és a végzettség és a sulis papír lenne az utolsó amit kérnek tőle. Papírok nélkül is imádhatod azt amit csinálsz, és edzés is tarthatsz termekben. Engem egy csomó teremben kinéznek az edzők, mert míg ők ott dolgozók, és alig van melójuk, addig én van hogy egy nap 4-5 csajnak tartok edzést, és egy nap alatt többet keresek mint ők egész hónapban. Tudd hogy mit akarsz, előbb érj el eredményeket hogy legyen tekintélyed a sportban és elismerjenek, és a többi jönni fog idővel. Ezzel persze nem azt akarom mondani hogy nem jó dolog ha elvégzel egy ilyen sulit, csupán azt mondom hogy nem sok mindent fog befolyásolni...
2014. máj. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Glissade* ***** válasza:

Tényleg nem a tehetségen múlik, hanem azon, hogy hogyan tudod magadat eladni.

Milyen kapcsolataid vannak és hogy mennyire tudod megtartani az embereket.

2014. máj. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!