Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok testépítő miért állítja...

Sok testépítő miért állítja magáról azt, hogy naturál, miközben látszik rajta, hogy szteroidokat használ?

Figyelt kérdés
Lényegében belehazudnak az arcodba.

2014. máj. 16. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

és akkor mi van??

ettől változik valami az életedben hogy nem mondja el, mit csinál, amit manapság már nem nagyon jó nyíltan hangoztatni, mert büntetendő.

én is ezt csináltam régen, és senkinek semmi köze nem volt hozzá.

félévente egy anabolikus és egy androgén szer kombinációja, mikor volt lové, akkor növi is ment,és ha valaki beszélgetett velem, mindenkinek azt mondtam hogy soha semmit sem szedtem, sőt el is ítélem az ilyet.

és miért?

hogy aki most kezdte ezt a sportot, az ne azzal szembesüljön már először, hogy csak ezekkel lehet eredményt elérni, hanem gyúrjon először 5-10 évet naturálan, utána majd gondolkodjon másról, ha még mindig érdekli ez a szép sport!

pedig elég abszurd méreteim voltak, de mégis azt mondtam natúrban nyomom, volt aki elhitte volt aki nem, de semmi közük nem volt hozzá.

2014. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pl kire gondolsz? profikra? vagy azokra akikre irigy vagy lent a teremben?
2014. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy egy átlag ember nem ért hozzá és sokan tényleg naturálok azok közül, akiket nem annak hisznek.

Engem is néztek már szteroidosnak, közben meg sajnos májbeteg vagyok és nekem egyenlő lenne az azonnali öngyilkossággal, ha ilyeneket nyomnék magamba, még ki sem próbáltam, nem hogy egy kúrát végig csináltam volna.

Egyszerűen volt egy időszak az életemben, amikor semmi más nem érdekelt, mint a testépítés és akkor hoztam egy olyan formát, amit sokan nem hittek el, pedig nem volt túl nagy izomtömegem, inkább csak nagyon szálkás voltam.

2014. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Az sem mellékes, hogy miért nincs szteroid vizsgálat minden versenyen?! Mekkora szopás annak, aki naturálként indul egy kisebb versenyen, gyakorlatilag esélytelenül, mert van 1-2 szteroidos is. És nem zárják ki, mert nem is tesztelik.
2014. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a társadalom már csak ilyen, elitéli...

Ha beismeri hogy sztereoidozik akkor 1-2 testépítőn kívül mindenki szemében egy " felfújt/felpuffadt izomzatú csaló" lesz az ember, mert a nem szakavatottak nemhogy a sztereoidokat, de még az étrend-kiegészítőket is "halálos csodaszernek" gondolják, és azthiszik hogy instant-izom, és ha valaki olyat fogyaszt/szed akkor nem is kell keményen edzenie és "felfújt műizma " lesz.

2014. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4-es válaszoló!

Aki naturálként indul versenyen azt nem fogja váratlanul érni hogy rajta kívül mindenki koxol, ezt elhiheted nekem. Aki versenyzik az tudja hogy mindenki tele van mint a déli busz. Ha ezek tudatában van, akkor valószínűleg tudja hogy nem sok esélye van, ha pedig zavarja a dolog, akkor vagy kezdje el ő is nyomni, vagy hagyja a versenyt. Ez a sport sajnos csak erről szól, és nem véletlenül nincsenek itthon naturál versenyek.

2014. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

aki kicsit öregebb itt, és régebb óta csinálja, az nem tudom emlékszik-e az első superbodyra, és az azt megelőző reklámkampányra, ami azóta teljesen más arculatot vett?

akkor teljesen natúr versenynek akarták a hazai sportélet egyik legnagyobb versenyét a superbodyt, majd rájöttek a szervezők, hogy arra nem sok igény lesz, és hagyták az egészet oda fejlődni, ahol most tart!

az összes régi magyar muscle újság annak idején a koxos versenyek helyett elkezdte a natúr kategóriát nyomatni, majd egy teljesen másik újságot is kiadtak hogy még jobban adják a téma alá a lovat, natúr versenyzőkkel, meg sok egyébbel, de ez szép lassan lecsengett, és jelenleg a hazai élet egyik legnagyobb koxos versenye!

2014. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A naturál kategória rettentő üzleti bukta lehet.Kb egy kiló a teljes teszt ára 1 emberre.Akkor a versenyen induló 50-100 emberre leosztva ez sehol nem térül meg.És akkor még nincs kizárva az a lehetőség sem,hogy a szteroid ürülést a teszthez időzíti,vagy dizájner cuccot használ,ami nincsen a listán.Pont ezért is nem látsz Magyar csatornán testépítő versenyt,mert szteroid reklámnak van elkönyvelve,ebből kifolyólag nem támogatja az egészséget,sőt káros,ezért nem kerülhet képernyőre.

És azért nem vallják be,mert negatív reklám lenne a szponzoroknak a fiataloknak.A szteroid használat egyenlő a csalással más sportágakban.A testépítésben,versenyszinten viszont alap,vagyis nem csalás.

2014. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok versenyző, nem is szeretnék az lenni. Egy jó ideje edzem és volt szerencsém kipróbálni ezt azt, már ha ezt sorolhatjuk-e a szteroidok közé, attól függ. Volt egy fotózás rólam, amire egy bizonyos szárazabb formát kellett elérme, természetesen naturál vagyok.


Életembe volt egy durvább szálkásításom, amikor lementem 5-7% körüli testzsírra 1 napig és jó száraz voltam.


Tiszta étrend (szálkásításhoz alakítva), kis clenbuterol, aminosavakat BCAA,Glutamin emberfeletti mértékben tömtem magamba majd az utolsó napokban ment a vízhajtó.


Szerintem a versenyformához közel voltam, egyesek szerint már versenyforma volt és nagyon minimális volt az izomvesztésem, mindenhonnét le ment nagyjából 0.5 - 1 cm


Senkinek sem ajánlom, hogy ilyensmihez folyamodjon, de 1x próbára tettem magam, hogy le tudnék e szálkásodni jobba, mint eddig szoktam, mivel szálkásításkor maximum 10%-ra megyek le, majd 14%-ig tömegelek.


Volt szerencsém végignézni a superbody-t, aki picit ért a sporthoz, meg tapasztalta a dolgokat, az egyből meglátja, hogy ki mennyire tolja a szteroidot / kokszot. Épp ezért nem lettem versenyző és elvagyok mit mondjak, inkább másnak segítek.

2014. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!