Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi izom van egy szumó...

Mennyi izom van egy szumó birkózón?

Figyelt kérdés

És mennyi lehet a testzsír % kb.?

[link]


2014. máj. 2. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyonsok. Láttam valahol hogy a zsirmentes izomtömegük nagyobb mint a naturál testepites maximuma.
2014. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sok izom is van, de pontosan nem tudni.
2014. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogyha leszálkásítanának izomvesztés nélkül (ami tudom nem lehetséges, csak elméleti példa), akkor mekkorák lennének testépítőkhöz viszonyítva?
2014. máj. 2. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kisebbek lennének a kokszot használó versenyzőknél, hiszen nekik (mármint a profi testepitoknek) szálkásan van majdnem 60-as karjuk, ami egy szumósnak zsírosan vagy úgy sem.
2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

/Láttam valahol hogy a zsirmentes izomtömegük nagyobb mint a naturál testepites maximuma./


hogy lehetne már több a maximumtól?

a maximumtól nincs nagyobb.

2014. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az lemaradt hogy a versenyre leszalkasitott maximum.

Ha zsiros vagy lehet nagyobb az izomtomeg. Erre gondoltam.

2014. máj. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Muszáj izmosnak lenniük a háj alatt, különben nem bírnának olyan fürgén, olyan hatalmas erőket átvinni a másikra.


[link]


Itt van Chiyonofuji. Még hájon keresztül is látszik hogy van rajta izom rendesen.

2017. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!