Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj, ha van benne búzaliszt?...

Baj, ha van benne búzaliszt? Többi lent!

Figyelt kérdés

A tömegnövelô étrendemben szerepel napi 50 grammnyi teljes kiörlésû kenyér. A teszkóban nézelôdtem, és nem találtam olyat, amiben ne lenne búzaliszt. Az probléma, ha olyat veszek, amiben van egy

minimális mennyiség?



#kenyér #búzaliszt #kiörlésû
2014. ápr. 23. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod konkrétan a búzaliszttel? Maga a testépítő étrend nem tiltja, a tk kenyér benne van az alapanyagi között, azt meg általában búzából készítik, szóval nem értem, mi a baj :)
2014. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sárga kapszula világosan leírja, hogy jó minôségû szénhidrátot kell enni, és a búzaliszt sajnos nem az. :(
2014. ápr. 23. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A fehér kenyér nem az, mert önmagában való ch forrás. A tk kenyér is ugyanúgy búzaliszt, csak van mellette gabonarost, ami lassítja a felszívódást. Ráadásul le is írja, hogy a tk kenyér mehet, ha jól emlékszem mintaétrendben is.


Azt hittem, gluténmentesen akarsz élni, mert akkor egyértelműen el kell hagyni a búzalisztet, és sok minden mást is, ami tartalmazhatja.

2014. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb ha magad sütöd a kenyeret teljes kiőrlésű lisztből. Én is pont emiatt kezdtem el otthon sütni amit írsz, a boltban kapható tk kenyerek alapanyagának nagy része sima finomított fehér búzaliszt csak épp annyi tk liszt van benne hogy rá lehessen írni a csomagolásra mint összetevő. Arról nem is beszélve hogy irreálisan drágábban adják mint a sima fehér kenyeret holott a sima és tk liszt ára között meg alig van különbség. Tudják hogy azokat le lehet húzni akik odafigyelnek a táplálkozásra... sajnos. Ebből él meg olyan szépen Norbi barátunk is.
2014. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy érzem, hogy ki fogom venni az étrendembôl még ezt a kis kenyeret is, mert hogy én nem fogok sütögetni, az 100%

:D

2014. ápr. 23. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Helyettesíthetném durum tésztával? (ez a nap utolsó étkezése lenne). 100g cottage cheese, 20g lenmagolaj, + durum tészta, (még nem számoltam ki, hogy mennyi.
2014. ápr. 23. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!