Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez nagy vagy csak...

Szerintetek ez nagy vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés

Üdv.

17 éves vagyok, fél éve edzek. Nem vagyok kövér.

172cm magas és 70 kg körül, 13-14% testzsírral rendelkezem . Nos a vádliim már elérték a 40-41 kerületet. Nagyon gyorsan fejlődik a lábam, biztos genetika.


Ennél nagyobbra nem szeretném növelni a vádlit, de megtartani ezt igen.


Mit tehetnék ? Előre is köszönöm a válaszokat !


2014. ápr. 23. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy, nekem is 5 centivel vastagabb a vádlim, mint a felkarom, pedig bitangul vékony vagyok.

Ha nagyon úgy látod, hogy aránytalanul nagy, akkor elég rá heti 1x 1 gyakorlat.

2014. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagy, de nem is kicsi. Nálam fordítva van, vádlim annyira gyenge, hogy már le is mondtam róla teljesen, nem is edzem, csak időnként futok. Felkarom egy centivel vastagabb, mint a vádlim. Mikor edzettem, odáig jutottam, hogy egy méretük volt, felkar és vádli mérete egyezett.


Mondjuk szerintem nem olyan fontos a vastag vádli, pláne amatőr szinten.

2014. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól mutat hegyes meg minden, szemből is nagyon feltünően látszik nekem. Felkarom 38cm körül mozog. A combom sem pici 62-63cm a kerülete. A lábam nagyon szálkás.
2014. ápr. 23. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!