Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyíregyházi konditermek közül...

Nyíregyházi konditermek közül melyik milyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni ismét edzeni, de nem tudom, hogy hol kellene. Hallottam a Cutler-ről, hogy nagyon jó, meg minden, a diákjegy árát nem tudok, de azthiszem 6.000Ft, azt hallottam még, hogy rengetegen járnak oda. Ha valaki leírná, hogy reggel 6-8 óra között mennyien vannak, és, hogy délutánonként mennyien, megköszönném. A Brekkről is ez érdekelne, és, hogy mennyi a diákbérlet. A végállomási konditeremről nem sokat tudok, csak, hogy 4000 Ft a diák, és, elvileg sok a cigány?? Ha ezen 3 termeket valaki leírná tehát, azt megköszönném. :)
2014. ápr. 21. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Cutlerről tudok nyilatkozni én szeretem nagyon, reggel kevesen vannak 6-8 ig, délután viszont sokan, de megoszlik, nagy a terem és sok a gép, én nagyon szeretek járni, előtte máshova jártam és nem is fejlődtem úgy ( jó tudom ez nem a terem hibája:D) viszont itt a gépek is modernek . A másik, ha kérsz segítséget készségesen segít a személyzet, nekem csak jó tapasztalataim vannak, kivéve az öltözőt .....
2014. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a baj az öltözővel?
2014. ápr. 21. 21:34
 3/6 A kérdező kommentje:
És leírnád, hogy a diákbérlet mennyibe kerül? :)
2014. ápr. 21. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsik az öltözők nagyon és nem igazán mernék zuhanyozni ott :D De ennyi.

Nem tudom a diák bérletet, 8 ezer a teljes annyit tudok .

Nézd meg az oldalukon hátha fent van.

2014. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6500.. :/ A végen lévő elvileg 4000, pedig szívesebben mennék a Cutlerbe. :/
2014. ápr. 23. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz a Cutler , gyere oda :)
2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!