Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehet tenni ellene? Van...

Mit lehet tenni ellene? Van esetleg valamilyen speciális "javító" technika?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet h a hasizmomon az egy kocka nagyobb mint a mellette levő, amivel azonosnak kell lennie. Nem tudom h genetikai rendellenesség-e vagy pedig a gyakorlatokat végeztem-e rosszul (az egyiket jobban terheltem mint a másikat)... Tehát a kérdésem az lenne h lehet-e valahogyan a hasizom (külön) jobb és bal oldalát erősíteni. Vagyis tudatosan jobban terhelni pl. a bal vagy jobb oldalt.


Előre is köszönöm! :DDD



2014. ápr. 10. 00:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ilyesmit képzeljetek el, bár szerencsére az én esetem nem ennyire szélsőséges... :DDD


[link]

2014. ápr. 10. 00:17
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyet találtam még, csak az a baj h ez is nagyon szélsőséges az enyémhez képest, remélem nagyjából körvonalazódik h mire gondolok.. :)
2014. ápr. 10. 00:24
 3/12 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 10. 00:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz tenni, ez veled született testi adottság. A legtöbb ember nem szimmetrikus.
2014. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az emberek nem szimmetrikusak. Ez nem genetikai rendellenesség, hanem természetes. Nem rajzfilmfigurákat kéne idealizálni
2014. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Tehát kicsit "javítani" se lehet rajta? :)


Vmi oldalazó technikával, vagy felülés egyik oldalról..

2014. ápr. 10. 00:41
 7/12 tkodit ***** válasza:
Mégis hogy gondoltad, hogy az izmod alakját változtatod meg? Mert ez csak műtéti úton lehetséges. Azon kívül súlyos gondok lehetnek önmagad elfogadásával, ha a kockás hasad morfológiája ilyen szinten leköt.
2014. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez genetika a 21/234b gén rendellenes mutációja okozza. A következménye homoszexuális hajlam, ferde hasizmok, és értelmi fogyatékosság. nem kezelhető.
2014. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen az izomtokod. Azt nem tudod átszabni ilyen sima módszerekkel, mint az edzés.
2014. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a Sárga Kapszulában gumikalapácsot javasolnak, egy próbát lehet megér.
2014. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!