Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melatonint mért tiltották be...

Melatonint mért tiltották be Magyarországba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 20:13
 1/6 anonim válasza:
100%

Miért, betiltották? Hisz én néhány napja is vettem. Gyógyszertárakban és gyógynövény boltokban számtalan változata kapható.

De ha betiltották, akkor lehet hogy a nyugdíjfolyósítónak nem előnyös az ha netán meghosszabbítja az életet? :)) Mert ha tartósan kialussza magát az idős ember, akkor tényleg nem jelentkeznek a tartós kialvatlanság tünetei és egyértelműen tovább élhet. Valamint regenerálja is a sejteket.

2014. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az altató gyógyszereknek volt a konkurense azért tüntette el a gyógyszermaffia Magyarországról.
2014. márc. 16. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

1. Nem valahová tiltanak be valamit, hanem valahol, tehát nem -ba/ba, hanem -ban/ben.

2. Magyarország kivétel: Magyarországon.

Általános iskola, nem nehéz...

2014. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahogy a 2-es kommentben is olvasható volt, tényleg az a valószínű. A Melatonin felfedezéséért Nobel-díjat sem adtak. Azzal indokolták hogy természetes anyag felfedezéséért nem jár. Jól mondod, ez a gyógyszermaffia.

Meg a Melatoninnak mellékhatása sincsen. De a mellékhatással rendelkező altatók további gyógyszer szedését indokolhatja. Annak mellékhatásának orvoslására szintén további... Szép világban élünk, nem mondom.

2014. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szegheő Péter válasza:

Circadin, BioMelatonin néven továbbra is forgalomban van 2 ill. 3 mg-os kiszerelésben, vényköteles.


Üdv!

2014. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát ez a circadin 10x drágább mint ha vennnék egy melatonin kieget mekkora lehúzás...
2014. márc. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!