Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ismeri valaki a Nu3tion cég...

Tupaccc kérdése:

Ismeri valaki a Nu3tion cég termékeit? Főleg whey proteinjük az, aminek árával sokkoltak. Eddig a Stillmasst hittem a legolcsóbbnak, de ez még azon is jócskán túltesz. Ismeri valaki őket, megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Egy ideje Stillmass ízesítés nélküli tejsavó proteint vásárolok, és eddig azt hittem, hogy ennél olcsóbb nincs. Stillmassból 2kg kerül úgy 32 euróba, ebből a Nu3tion-ból meg 2kg 22E. Elég jelentős a különbség, arről nem is beszélve, hogy ugyanez marketing-diszdobozos-csilli-villi cégtől a triplája lenne.

Vásárolt már valaki tőlük? Számomra még mindig hihetetlen ez az ár, pedig már a Stilmmassnál is az volt :-D


2014. febr. 3. 19:57
 1/7 juliska1 válasza:
En is nemreg talaltam meg oket. Jobb ceget meg nem talaltam. Nagyon jo minoseg ennyi penzert. En mar rendeltem wpc80% at, kreatint, kazeint es tenyleg nagyon elegedettvagyok. Pedig elotte a spmeregdraga syntha6 ot vasaroltam. Szerinrem ez meg jobban segit es az árárol meg nem is beszelek :-)
2014. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 juliska1 válasza:
En is nemreg talaltam meg oket. Jobb ceget meg nem talaltam. Nagyon jo minoseg ennyi penzert. En mar rendeltem wpc80% at, kreatint, kazeint es tenyleg nagyon elegedettvagyok. Pedig elotte a meregdraga syntha6 ot vasaroltam. Szerinrem ez meg jobban segit es az árárol meg nem is beszelek :-)
2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LGA2011 válasza:
És pontosan melyik termék került a Stillmassnál 32euroba és a nu3tion-nál meg 22euroba. Mert az elég nagy árkülönbség!???? Írd le ide a pontos nevét! Kíváncsi vagyok mert érdekel engem is!
2014. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vásároltál? Mennyiért hozzák Magyarországra? Milyen a termék?
2014. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én már többször is rendeltem tőlük :) Árban tényleg verhetetlenek, de a fehérjéjükkel csak akkor próbálkozzatok, ha nem zavar, hogy a 30 gramm tejsavófehérje + 250 ml vízből egy teli shakernyi habot kaptok (ha egyáltalán hajlandó feloldódni) :D (már ebből is van instant verziójuk, ami elvileg jobban oldódik,csak pár euróval drágább) A minőséggel egyébként nem volt bajom, instant zabpelyhet, stb rendelek továbbra is tőlük. Fehérjét viszont inkább a nagy márkák közül választok, ha ez már elfogyott. :)
2015. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stillmassnál van most 2600 ft/kg ért fehérje, én zabpehelyhez keverem mindig és túróhoz, ez csak arra jó, hogy szilárd étel mellé keverd.
2015. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem éri meg, mivel a stillmass olcsóbb.
2015. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!