Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezekkel az eszközökkel milyen...

Ezekkel az eszközökkel milyen technikával lehet Szkanderra gyúrni?

Figyelt kérdés

16/F , kb 183cm , kb 51-55 kg vagyok van nálam otthon.

2 kettlebell 5kg,

2 ilyen: [link]


és nemtudom a nevét annak valahogy így képzeljétek el :D

[]====[] mind két oldalt kell megfogni, rugóval vannak összekötve és szét kell húzni.


Ezekkel milyen edzési technikákat lehet csinálni ami szkanderozásra szeretném hogy hatással legyen?



2014. jan. 28. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
183cm 55kg? hát egyenlőre inkább egy kis tömeget szedj fel szerintem ...
2014. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, az én körülményeim között sajnos ez nem olyan szinten megengedett :D, úgyértem nem vagyunk szegények semmi, csak 1 nap kisüt az édesanyám vagy 20 kaját, és az van vagy 4napig. De legalább nem hús lenne 3-4 napig akkor oké, csak az már régóta van így és otthon ez sajnos így kialakult nálam, de ha máshol étkezem full minden jó normál.
2014. jan. 28. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:

a két ötkilós kettlebellt pont feldughatod a fenekedbe, talán oldalemelésre, vagy összefogva a kettőt bicepszezésre elég, de másra nem.


A marokerősítő nem rossz, csak önmagában édeskevés, az expanderrel meg leginkább hátizmot lehet "erősíteni".


Ezekkel még normális étrend mellett sem fejlődnél...

Ha nem akarsz terembe járni, akkor olvasd el a fegyencedzést, még az is többet ér ennél.



Ha meg van rá keret, akkor nyugodtan süthetsz magadnak is...

2014. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor milyen eszközöket érdemes vennem?
2014. jan. 29. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:

kondibérlet, étrend....


Eszközök nélkül meg: fegyencedzés.

2014. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!